Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2009-06-25 09:47:47

Udział Gminy Golczewo w XV Letnich Igrzyskach LZS

   W dniu 20 czerwca 2009 r. w Płotach odbyły się XV Letnie Igrzyska LZS Gmin Województwa Zachodniopomorskiego. Celem igrzysk była popularyzacja zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku.

Organizatorem było Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS, Starostwo Powiatowe w Gryficach, Urząd Miejski w Płotach, Rada Gminna Zrzeszenia LZS oraz MG LKS „Polonia” Płoty. W programie festynu były sportowo-rekreacyjne konkurencje, m.in. piłka nożna, przeciąganie liny, wielobój VIP-ów, trójbój władz samorządowych, skoki w dal z miejsca, lekkoatletyka, rzut palem, toczenie beczki, rzut butem gumowym do celu, bieg w workach, rzut oponą samochodową itp.
   W imprezie wzięli udział również mieszkańcy naszej gminy. Każda konkurencja była silnie obsadzona przez naszych uczestników. W ogólnym podsumowaniu zajęliśmy wysokie IX miejsce.
  Bardzo dziękujemy reprezentantom naszej gminy (piłkarzom LKS „Iskry” Golczewo, siatkarkom i siatkarzom, sołectwu Drzewica-Kłodzino i osobom prywatnym) za udział w Letnich Igrzyskach LZS i mamy nadzieję, że w przyszłorocznej imprezie osiągniemy jeszcze lepszy wynik.

galeria+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia