Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

2013-02-22 15:19:03

Budowa przetwórni drobiu w Golczewie

  "Ta inwestycja robi wrażenie"

Radni Rady Miejskiej w Golczewie, sołtysi oraz Burmistrz Golczewa i jego zastępca w dniu dzisiejszym, 22 bm., skorzystali z zaproszenia Pana Zbigniewa Idziaszka, przedstawiciela spółki „Madama” i zapoznali się z tą ważną dla Golczewa inwestycją.

Prezentując zakład, w którym główne prace budowlane i instalacyjne są na końcowym etapie i trwa już montaż wielu urządzeń, Pan Zbigniew Idziaszek podkreślał nowoczesność zastosowanych technologii, szczególną uwagę zwracając na najnowsze rozwiązania zastosowane przy budowie zakładowej oczyszczalni ścieków.

- To najnowsze, światowe technologie – stwierdził pan Idziaszek. - Pozwolą na uzyskanie norm oczyszczania ścieków wyższych, niż są wymagane dla tego typu zakładu.

Goście zwiedzający zakład zapytani o opinię przyznali, że ta inwestycja rzeczywiście robi duże wrażenie.

<<<galeria>>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia