Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2020

Obsluga techniczna
ALFA TV

06.02.2020

OGŁOSZENIE

Burmistrz Golczewa informuje, iż dnia 3 lutego br. do tut. Urzędu wpłynęła oferta Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej z siedzibą przy ul. Zwycięstwa 12, 72-410 Golczewo, reprezentowanego przez Marię Kozieło – Vice Prezesa. Oferta dotyczy realizacji zadania publicznego w zakresie podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej pn. „Pierwsze Dni Wolności Golczewa”.

czytaj więcej...

03.06.2019

Sprawozdanie za rok 2018

   Poniżej w załaczeniu prezentujemy sprawozdanie z realizacji w 2018 r. Programu współpracy Gminy Golczewo z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego

czytaj więcej...

31.05.2017

   Sprawozadnie z realizacji w 2016 r. Programu współpracy Gminy Golczewo z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalaność pożytku publicznego.

czytaj więcej...

13.01.2015

Konkurs

   Zapraszam do udziału w konkursie: „NAJLEPSZE PRAKTYKI W ZAKRESIE WSPIERANIA RODZICÓW DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI” kierowanym do samorządów, jednostek publicznych i przedsiębiorców.

czytaj więcej...

23.01.2013

Lider Zachodniopomorski

   W załączeniu przesyłam informację o II edycji programu ,,Lider Zachodniopomorski” organizowanego przez Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

18.01.2013

Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej

   W załączeniu prezentujemy informacje o projekcie „Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej”, który realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
   Zachęcam do zapoznania się z formami wsparcia, jakie można uzyskać w ramach projektu.

      Załączniki:

      Ulotka

      Ulotka

      Zaproszenie

czytaj więcej...

18.01.2013

Wybory nowych władz do Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego

   Informujemy, że trwa nabór kandydatów do Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Wybór nowych władz spośród zgłoszonych osób odbędzie się w dniu 6 lutego br.

czytaj więcej...

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia