Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

27.09.2017

Zgłoś projekt do budżetu obywatelskiego na rok 2018

    Budżet obywatelski, to wydzielona część budżetu Gminny Golczewo, o przeznaczeniu, której decydują bezpośrednio Mieszkańcy Gminy.
    Procedura rozpoczyna się od zgłaszania propozycji projektów do budżetu obywatelskiego na specjalnie przygotowanym formularzu. Następnie Zespół Oceniający, składający się z wyznaczonej liczby osób, dokonuje analizy formalnej i merytorycznej złożonych projektów. Wybieranych jest 5 projektów, które poddawane są ocenie mieszkańców poprzez głosowanie. W ten sposób Mieszkańcy Gminy wyrażą opinię społeczną w stosunku do tych propozycji, które nie tylko mają szansę, lecz nade wszystko gwarancję, na ich realizację w 2018 roku.

czytaj więcej...

27.09.2017

Bądź bezpieczny - wizyta policjanta w przedszkolu

   W dniu 26 września br. grupy 3 i 4 latków odwiedził policjant z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim starszy aspirant policji pan Ryszard Ciślak.

czytaj więcej...

26.09.2017

Wizyta w Muzeum Muru Berlińskiego

   22 września uczniowie ZSP w Golczewie byli uczestnikami wyjątkowej wycieczki do Berlina. Organizatorem był Urząd Marszałkowski i Muzeum Narodowe w Szczecinie — Centrum Dialogu Przełomy. Wycieczka była nagrodą dla najlepszej kasy w roku szkolnym 2016/2017, którą była klasa V b (aktualnie VI b) oraz dla uczniów obecnych klas VI i VII, którzy w roku szkolnym 2016/2017 otrzymali najlepsze wyniki w nauce i w konkursach historycznych.

czytaj więcej...

25.09.2017

Warsztaty z cyklu: Ja i mój pies

   Kolejne spotkanie z cyklu „Ja i mój pies. Poznajmy się” odbyło się 22 września br. w Gminnym Ośrodku Kultury i sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

25.09.2017

Działania szwedzkiego inwestora w Golczewie

   Wbrew informacjom, które pojawiały się ostatnio w lokalnych mediach o braku działań inwestycyjnych prowadzonych przez firmę CONPOL S.A., chcielibyśmy uspokoić Państwa i pokazać rzeczywisty stan rzeczy.

czytaj więcej...

22.09.2017

"Deficyty na profity II"

   Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o.o. rozpoczęła realizację projektu „Deficyty na profity II”.

czytaj więcej...

21.09.2017

Program Rewitalizacji dla Gminy Golczewo

   W czwartek 21 września br. w tut. Urzędzie odbyło się spotkanie konsultacyjne w sprawie opracowania „Programu Rewitalizacji dla Gminy Golczewo”.

czytaj więcej...

20.09.2017

Finał projektu Droga do Golczewa

W piątek pod restauracją Herbowa w Golczewie odbyło się wydarzenie finałowe projektu „Droga do Golczewa – przez warsztaty artystyczne do refleksji nad wspólnotą”. Projekt realizowany był przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia