Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

10.10.2018

Informacja o losowaniu do Zespołu Oceniającego

   Burmistrz Golczewa informuję, że w związku ze zgłoszeniem większej ilości osób do pracy w Zespole Oceniającym propozycje projektów do budżetu obywatelskiego Gminy Golczewo na rok 2019, odbędzie się losowanie osób do ww. Zespołu.

czytaj więcej...

10.10.2018

Sukces młodych sportowców z Wysokiej Kamieńskiej

   4 października br. zawodnicy UKS AKTYWNI zakończyli zmagania sportowe w jesiennej  V edycji Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych

czytaj więcej...

10.10.2018

czytaj więcej...

09.10.2018

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Golczewie informuje, że wydaje skierowania do otrzymania pomocy żywnościowej w ramach  Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

czytaj więcej...

08.10.2018

Golczewo gospodarzem Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym

      Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w Golczewie już zakończone. Przez dwa dni byliśmy kolarską stolicą Polski. Do naszej gminy zjechali kolarze z całego kraju.

czytaj więcej...

07.10.2018

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski za nami!

     W Golczewie wielkie sportowe święto – Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym dwójek i drużyn. Do naszego miasta zjechali kolarze z całej Polski. Jest to dla nich ostatni start na szosie w tym sezonie, ale walka o medale już pierwszego dnia była zacięta do samego końca.

czytaj więcej...

05.10.2018

Salsa łączy i smakuje - już za tydzień w Gadomiu

Od lat wiadomo, że wspólny taniec i spożywanie posiłków ma największą moc integracyjną. A co dopiero przy gorących kolumbijskich rytmach salsy! A ta zabrzmi trzykrotnie w urokliwym pałacyku w Gadomiu koło Golczewa (Zajazd Dzika Róża): 13, 14 i 28 października. Swoich sił może spróbować każdy: panie, panowie i dzieci. I to bezpłatnie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia