Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

06.03.2018

Wieczór wspomnień w Golczewie

   To jedno z najpiękniejszych wydarzeń na terenie Golczewa. Przynajmniej takie wrażenie odniosło część uczestników „Wieczornicy Wspomnień Pierwszych Osadników”, na którą zaprosił burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk i Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej.

czytaj więcej...

02.03.2018

73. rocznica zdobycia Golczewa

   Na początku marca 1945 r. I Armia Wojska Polskiego dowodzona przez gen. Stanisława Popławskiego i wojska radzieckie I Frontu Białoruskiego dowodzone przez Marszałka Gieorgija Żukowa dokonały szturmu na niemieckie oddziały m.in. na terenie obecnego powiatu kamieńskiego. W wyniku tych działań w dniu 5 marca 1945 r. zdobyte zostało Golczewo.

czytaj więcej...

02.03.2018

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje gminne - rozstrzygnięty

   W Zespole Szkół Publicznych w Golczewie w dniu 2 marca br. odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
   Eliminacje te poprzedzone były eliminacjami środowiskowymi, w których wzięło udział (łącznie w dwóch grupach wiekowych) 82 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej i Golczewie oraz Gimnazjum w Golczewie.

czytaj więcej...

28.02.2018

Strażackie zebranie w Kłębach

  W niedzielę 25 lutego br. strażacy-ochotnicy z Kłębów spotkali się na zebraniu sprawozdawczym by podsumować ubiegłoroczną działalność jednostki.
  Podsumowano pracę zarządu, zeszłoroczne wydatki oraz planowano działalność w bieżącym  roku.

czytaj więcej...

26.02.2018

Z życzeniami u Dostojnych Jubilatów

    Już od trzech lat Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk pielęgnuje tradycję wizytowania najstarszych mieszkańców naszej gminy.
   Tym razem okazją do odwiedzin były jubileusze: 94-tych urodzin pani Anny Nabiałek oraz 92-ich urodzin pani Heleny Sienickiej.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia