Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

26.04.2017

Rajd na sześciu łapach

   Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach serdecznie zaprasza do udziału w I Sosnowickim Rajdzie na Sześciu Łapach. Rajd odbędzie się 4 czerwca (niedziela).

czytaj więcej...

26.04.2017

Wojewódzki finał konkursu pożarniczego

   23 kwietnia w Połczynie-Zdroju odbyły się wojewódzkie eliminację ogólnopolskiego konkursu „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wysokie, IV miejsce zajęła uczennica Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie Agata Wyka.

czytaj więcej...

25.04.2017

Gmina Golczewo wyłoniła wykonawcę inwestycji

    Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk chciałby przekazać najnowsze informacje dotyczące inwestycji w naszej gminie. W trybie przetargu nieograniczonego wyłoniono wykonawcę mieszkań socjalnych przy ul. Stary Tartak w Golczewie. Inwestycję będzie realizować Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Stanisław Jankowski z Kamienia Pomorskiego.

czytaj więcej...

24.04.2017

Wizyta delegacji z Primorska

       W dniach 22-23 kwietnia gościliśmy delegację z zaprzyjaźnionego z naszą gminą rosyjskiego Primorska. Rosjanie przybyli na zaproszenia Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka.

czytaj więcej...

21.04.2017

"ZAŻYWAM TYLKO TENIS" Profilaktyczny turniej tenisa stołowego - STOP UŻYWKOM

Rozpoczęliśmy własnie zapisy do udziału w Profilaktycznym Trunieju Tenisa Stołowego - STOP UŻYWKOM  pod hasłem "ZAŻYWAM TYLKO TENIS", który odbędzie się 06.05.2017 r. 

 

czytaj więcej...

20.04.2017

Gminna Rada czeka na inicjatywę organizacji pozarządowych

Zachęcamy organizacje pozarządowe do złożenia wniosku w celu powołania IV kadencji Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Golczewie.  W kwietniu br. swoją III kadencję zakończyła Rada Działalności Pożytku Publicznego w Golczewie. W jej skład wchodzili członkowie organizacji pozarządowych działających na terenie gminy, przedstawiciele Burmistrza Golczewa oraz radni Rady Miejskiej.

czytaj więcej...

19.04.2017

Golczewscy gimnazjaliści testują swoją wiedzę

   Uczniowie Gimnazjum w Golczewie, razem z ponad 340 tys. uczniów z całej Polski w dniach 19-21 kwietnia przystąpią do egzaminów sprawdzających ich wiedzę. Na początek zostanie sprawdzona wiedza humanistyczna. W następnych dniach testy dotyczyć będą przedmiotów ścisłych oraz języka obcego.

czytaj więcej...

13.04.2017

czytaj więcej...

« poprzednie 1  [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 348   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia