Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

20.03.2019

Golczewo piękniej na wiosnę!

      Pierwsze wiosenne zmiany w Golczewie już widoczne. Na rondzie i skrzyżowaniu z żabką w najbliższych dniach posadzonych zostanie trzy tysiące bratków.

czytaj więcej...

20.03.2019

Gmina Golczewo ma nowych sołtysów

   W Gminie Golczewo zakończono sołeckie wybory, podczas których powołano nowych sołtysów i rady sołeckie.

czytaj więcej...

19.03.2019

ZBIÓRKA ODPADÓW

WIELKOGABARYTOWYCH

   Burmistrz Golczewa informuje, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim w dniach 8 i 9 kwietnia 2019 r. na terenie Gminy Golczewo będzie odbierało odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt  elektryczny i elektroniczny od właścicieli nieruchomości.

 

czytaj więcej...

14.03.2019

Nabór stypendialny "Klasa" dla absolwentów szkół

   Szanowni Państwo,
   Fundacja BGŻ BNP Paribas rozpoczęła rekrutację absolwentów szkół gimnazjalnych i podstawowych do  Programu stypendialnego „Klasa”.
   Nauka w najlepszych liceach w całej Polsce i stypendium, umożliwiające pokrycie kosztów kształcenia w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie czy Gdyni - to tylko część korzyści, na  jakie mogą liczyć najlepsi uczniowie zakwalifikowani do Programu „Klasa”. Rekrutacja potrwa  do 12 kwietnia.

czytaj więcej...

14.03.2019

Golczewski SPZOZ w czołówce

     Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Golczewie jest na drugim miejscu w Zachodniopomorskim w wystawianiu e-recept. Dane zostały podane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

czytaj więcej...

13.03.2019

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Golczewo 2019

W bieżącym roku ruszyła XLII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W eliminacjach środowiskowych odbywających się  w szkołach z terenu Gminy Golczewo wzięło udział 70 uczniów w dwóch grupach wiekowych. 

czytaj więcej...

12.03.2019

Dzień Kobiet w GOKiS Golczewo

W miniony piątek w sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się wieczór pełen niespodzianek przygotowany dla Pań z okazji ich święta.W miniony piątek w sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się wieczór pełen niespodzianek przygotowany dla Pań z okazji ich święta.

czytaj więcej...

12.03.2019

Wnioski o nadanie tytułu "Zasłużony dla Gminy Golczewo"

    Informujemy, że do dnia 31 marca br. można składać wnioski o nadanie tytułu „Zasłużony dla Gminy Golczewo”. Zgodnie z uchwałą nr XIII/123/08 Rady Miejskiej w Golczewie z dnia 29 kwietnia 2008 r. tytuł ten ma na celu uhonorowanie obywateli i instytucji za zasługi położone dla Gminy Golczewo. Zasady przyznawania wyróżniającego tytuł określa ww. uchwała.

czytaj więcej...

« poprzednie 1  [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 429   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia