Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

14.12.2017

Testy wydolnościowe kolarzy

      Kolarze Baszty Golczewo przeszli na początku grudnia (6-7) w Warszawie specjalistyczne badania wydolnościowe.

czytaj więcej...

12.12.2017

Mikołajki w Kretlewie

     Z inicjatywy Sołtysa Edwarda Żurawskiego oraz Rady Sołeckiej Kretlewa w sobotę 9 grudnia zorganizowano imprezę mikołajkową dla najmłodszych.

czytaj więcej...

11.12.2017

Jarmark Bożonarodzeniowy w Golczewie

   W Golczewie 10 grudnia na placu kościelnym odbył się IV Jarmark Bożonarodzeniowy.

czytaj więcej...

11.12.2017

Świąteczna zabawa z prezentami dla dzieci

    Burmistrz Golczewa wspólnie z miejscowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zorganizowali zabawę choinkową dla dzieci objętych pomocą tut. Ośrodka. Odbyła się ona w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

08.12.2017

Pasowanie na przedszkolaka

   W golczewskim przedszkolu w dniu 8 grudnia br. odbyło się pasowanie na przedszkolaka.

czytaj więcej...

08.12.2017

Stowarzyszenie EKOGMINA na spotkaniu u RPO

   Prezes Stowarzyszenia EKOGMINA Jaromir Marks uczestniczył w spotkaniu dotyczącym „Jak rozwiązać kwestie powstawania w pobliżu domostw inwestycji będących źródłem przykrych zapachów?”.

czytaj więcej...

07.12.2017

Konsultacje dotyczące Programu Rewitalizacji

W dniach od 30 listopada do 6 grudnia br. odbyły się konsultacje społeczne w sprawie projektu „Programu Rewitalizacji dla Gminy Golczewo”. Celem konsultacji było zebranie od wszystkich zainteresowanych uwag i opinii odnośnie projektu programu.

czytaj więcej...

07.12.2017

Bezgotówkowe wadium

Fundusz Pomerania (dawniej Zachodniopomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.) aktywnie wspiera rozwój firm na terenie województwa  zachodniopomorskiego oferując im bezgotówkową formę wniesienia wadium do przetargów publicznych.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia