Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

20.07.2017

Utrudnienia w ruchu drogowym

   Niniejszym informujemy, że w związku z organizacją VII Golczewskiego Triathlonu w dniu 29 lipca br., nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
   W godzinach od 11:00 do 14:00 nastąpi całkowite zamknięcie ruchu drogowego drogi wojewódzkiej nr 108 na odcinku Golczewo – Gadom – Kretlewo – Baczysław - Wysoka Kamieńska. Zalecany objazd z Golczewa do Parłówka drogą wojewódzką nr 106 z Golczewa przez Niemicę i dalej drogą powiatową nr 0027Z Niemica – Kozielice - Wysoka Kamieńska.

 

czytaj więcej...

20.07.2017

Plebiscyt "Sołtys Roku 2017"

   Uprzejmie informujemy, iż 14 lipca rozpoczął się plebiscyt „Sołtys Roku” edycja 2017, organizowany wspólnie przez Województwo Zachodniopomorskie oraz Polska Press Sp. z o.o. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo w załączonych do niniejszej wiadomości dokumentach.

czytaj więcej...

18.07.2017

ODJAZDOWA AKADEMIA KULTURY w Gminie Golczewo!

Już od lipca Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie rozpoczyna realizację projektu kulturalnego dedykowanego mieszkańcom wsi w Gminie Golczewo.

czytaj więcej...

17.07.2017

DANCE & FLY - druga edycja wakacyjnych warsztatów tańca i akrobatyki

W poniedziałek 10 lipca br.  rozpoczęła się realizacja jednego ze zwycięskich projektów  w ramach Konkursu na Inicjatywy Lokalne Gminy Golczewo. Jego inicjatorem była Golczewska Grupa Sportowa.

czytaj więcej...

14.07.2017

Projekt Plaża z GOKiS!

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie podczas wakacji już po raz kolejny przykładem roku ubiegłego zaprasza na plażę nad jeziorem Szczuczym, gdzie realizować będzie „Projekt Plaża z GOKiS”.

czytaj więcej...

14.07.2017

Program Golczewskiego Triathlonu

   Wszystkich zawodników biorących udział w VII Golczewskim Triathlonie prosimy o zapoznanie się z poniższym informacjami dotyczącymi organizacji naszej imprezy:

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia