Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

10.01.2019

"Tajemnica obrazu a natura morza" Seniorów UTW w Gryfickim Domu Kultury, Muzeum i Galerii "Brama"

   To jest kolejny przystanek dla wystawy wędrującej UTW z Województwa Zachodniopomorskiego i  Wielkopolskiego  z  IV Letniej Szkoły Seniora z Dziwnówka  ( 26.08.- 02.09. 2018).

czytaj więcej...

10.01.2019

Wyniki głosowania nad propozycjami do budżetu obywatelskiego

   Szanowni Mieszkańcy,

   zakończyliśmy głosowanie mieszkańców naszej gminy nad propozycjami projektów do budżetu obywatelskiego Gminy Golczewo na rok 2019.
   W tym roku zostało zgłoszonych 10 projektów, które według mieszkańców powinny być realizowane w ramach ww. budżetu. W wyniku weryfikacji i oceny Zespołu Oceniającego do dalszej konsultacji z mieszkańcami zostało wybranych 5 projektów.

czytaj więcej...

09.01.2019

Koncert Noworoczny

   W piątek 4 stycznia br. każdy mieszkaniec naszej gminy mógł doświadczyć niesamowitych przeżyć kulturalnych podczas Koncertu Noworocznego.

czytaj więcej...

07.01.2019

czytaj więcej...

31.12.2018

Nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych

   Informuję, że w Urzędzie Miejskim w Golczewie, u sołtysów sołectw Gminy Golczewo jak również na stronie internetowej  www.golczewo.pl, dostępny jest nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych, który obowiązuje od stycznia do lutego 2019 r.

czytaj więcej...

28.12.2018

Wigilijne spotkanie u strażaków

  Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne ze świąt. Towarzysząca im magia i niezwykle specyficzny klimat, wyzwalają we wszystkich wiele pozytywnych emocji. Tradycją w Gminie Golczewo jest coroczne świąteczno – noworoczne wigilijne spotkanie strażaków z gminnych jednostek OSP.

czytaj więcej...

28.12.2018

Pokaz sztucznych ogni w Golczewie

    Zapraszamy mieszkańców i gości przebywających w naszej gminie na sylwestrowy pokaz sztucznych ogni.
    Punktualnie o godz. 24:00 w Sylwestra w centrum Golczewa w okolicy restauracji Herbowej będzie można podziwiać noworoczne fajerwerki.
    Życzmy przyjemnych wrażeń, a w Nowym Roku samych sukcesów i pomyślności.

 

czytaj więcej...

27.12.2018

Konsultacje społeczne

Informujemy, że w dniach od 27 grudnia 2018 r.  do 7 stycznia 2019 r. odbędą się konsultacje w sprawie projektu uchwały Rady Miejskiej w Golczewie w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż  napojów alkoholowych oraz zasad usytuowania miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych na terenie Gminy Golczewo.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia