Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

05.06.2017

Obchody Dnia Dziecka w sołectwach Gminy Golczewo

Z inicjatywy sołtysów Marii Kozieło, Sylwii Frydrych i Edwarda Żurawskiego oraz rad sołeckich, w sobotę, w Kretlewie i Baczysławiu, a w niedzielę w Kozielicach, zorganizowano dla najmłodszych imprezy z okazji Dnia Dziecka.

czytaj więcej...

05.06.2017

Płetwonurkowie w Golczewie

Grupa płetwonurków ze Szczecina w sobotę 3 czerwca sprzątała dno modernizowanego kąpieliska na jeziorze Szczuczym w Golczewie. Działania miały na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa wypoczywających nad golczewskim jeziorem. 

czytaj więcej...

03.06.2017

Dzień Wolności i Praw Obywatelskich

W niedziele, 4 czerwca w Polsce obchodzimy Dzień Wolności i Praw Obywatelskich. Święto upamiętnia pierwsze po II Wojnie Światowej  wolne wybory parlamentarne, zwane także wyborami kontraktowymi (częściowo wolne do Sejmu RP a całkowicie wolne do Senatu RP, zlikwidowanego w wyniku zmanipulowanego referendum przez władze komunistyczne w 1946 r.).

czytaj więcej...

02.06.2017

Podwórkowy Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka przeniósł nas w klimat podwórkowych zabaw. Był to też czas integracji z dziećmi z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym z Ośrodka Rehabilitacyjnego z Kamienia Pomorskiego.

czytaj więcej...

02.06.2017

Dzień Dziecka w golczewskim Zespole Szkół Publicznych

     Golczewska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w piątek, 2 czerwca świętowała Międzynarodowy Dzień Dziecka. Uczniowie, z tej okazji zwolnieni tradycyjnie z zajęć lekcyjnych, uczestniczyli w uroczystym apelu na boisku szkolnym.

czytaj więcej...

02.06.2017

Sportowe sukcesy uczniów z Wysokiej Kamieńskiej

    W czwartek, 25 maja reprezentacja Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej wystartowała w finale "Czwartków Lekkoatletycznych z Orlenem ", które odbyły się na stadionie miejskim w Międzyzdrojach. Finał był zwieńczeniem zmagań, które trwały od września do maja w 7 rundach

czytaj więcej...

01.06.2017

Kozielice i Mechowo wśród laureatów konkursu "Granty Sołeckie 2017"

    Jest nam niezwykle miło poinformować, że dwa sołectwa z naszej gminy- Kozielice i Mechowo - znalazly się na liście, będącej załącznikiem do projektu uchwały mówiącej o laureatach konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty Sołeckie 2017”.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia