Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

16.04.2019

Nie wypalaj traw!

   W trosce o ochronę środowiska naturalnego i w obecnej sytuacji, kiedy mamy duże i z każdym dniem rosnące zagrożenie pożarowe, przypominamy o zakazie wypalania traw.
   Poniżej podajemy Państwu link do ulotki ARiMR „Nie wypalaj traw”:

czytaj więcej...

16.04.2019

Zapraszamy organizacje pozarządowe do współpracy

   W piątek, 12 kwietnia br. w Urzędzie Miejskim w Golczewie odbyło się spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających w gm. Golczewo.

czytaj więcej...

15.04.2019

Dzień Ziemi w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie

Światowy Dzień Ziemi wymyślono po to, by miliardy ludzi pochyliły się nad losem planety, na której żyją. Moment ekologicznej refleksji ma nas uchronić przed popełnianiem kolejnych błędów. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie włącza się do światowych obchodów i już 23 kwietnia zaprasza na szereg warsztatów oraz wystawę.

czytaj więcej...

15.04.2019

Społecznik, czyste powietrze, fotowoltaika - chcesz wiedzieć więcej - przyjdź na spotkanie

    Zapraszamy na spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego Jarosławem Rzepą, które odbędzie się w Golczewie w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w dniu 16 kwietnia o godz. 17:00 (wtorek).

czytaj więcej...

12.04.2019

NADANIE MEDALI ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE "ZŁOTE GODY"

Zapraszamy mieszkańców Gminy Golczewo, którzy w roku 2019 r. obchodzą 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego, do składania wniosków o nadanie medali za długoletnie pożycie małżeńskie. 
Zgłoszenia mogą dokonać osoby, które stale zamieszkują na terenie Gminy Golczewo i zawierały związek małżeński w roku 1969 lub wcześniej, lecz nie zostały odznaczone. 

czytaj więcej...

11.04.2019

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

    Drodzy mieszkańcy!
    Gmina Golczewo przymierza się do złożenia wniosku o dofinansowanie do wymiany źródła ciepła i ocieplenia budynków mieszkalnych. Założeniem projektu jest uzyskanie dotacji przez Gminę i rozdysponowanie funduszy dla zainteresowanych mieszkańców, którzy spełnią wymogi formalne (nie będzie obowiązywało kryterium dochodowe).

czytaj więcej...

11.04.2019

Pchli Targ w Golczewie

    6 kwietnia br. w Golczewie z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej odbył się „Pchli Targ”.

czytaj więcej...

11.04.2019

Rusza Program Społecznik

     PROGRAM SPOŁECZNIK na lata 2019-2021 to kontynuacja Programu zrealizowanego w latach 2017-2018 r.  Wnioskodawcy będą mogli się starać o 4 tys. zł na realizację oddolnych inicjatyw oraz o 10 tys. zł na realizację regionalnych inicjatyw obywatelskich.

 

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia