Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

31.10.2018

Łódź motorowa dla OSP Golczewo już jest!

      Długo wyczekiwany sprzęt specjalistyczny dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie jest już na miejscu.

czytaj więcej...

31.10.2018

Dzień Wszystkich Świętych

      Dzień Wszystkich Świętych to czas wspominania najbliższych, którzy odeszli. W najbliższych dniach będziemy odwiedzać nekropolie i zapalać znicze.

czytaj więcej...

25.10.2018

Informacja dla mieszkańców. Kolejny sukces Gminy Golczewo

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa

   23 października 2018 r. otrzymaliśmy informację, że Gmina Golczewo otrzymała dofinansowanie w kwocie 150 tysięcy złotych na szkolenia dla mieszkańców w programie „Ja w internecie -  podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Golczewo ”. W programie nie był wymagany wkład własny, dofinansowanie wynosi bowiem 100 procent.

czytaj więcej...

24.10.2018

    Drodzy Mieszkańcy Gminy Golczewo,

     serdecznie dziękuję za okazane zaufanie i bardzo liczne poparcie w pierwszej turze wyborów samorządowych. Każdy z tych głosów stanowi dla mnie bodziec do dalszej bardziej efektywnej pracy. Dziękuję za każde słowa wsparcia i wiarę w nasz wspólny sukces, jakim jest Nasza Mała Ojczyzna. Będę się starał, aby swoim działaniem zasłużyć również na zaufanie osób, które nie oddały na mnie głosu w pierwszej turze wyborów. Gorąco zachęcam do udziału w wyborach 4 listopada.

czytaj więcej...

22.10.2018

Wyniki wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Po wybraniu poniższego linku istnieje możliwość dostępu

czytaj więcej...

22.10.2018

Zaprojektuj swój plakat na 100 lat Niepodległości!

Zapraszamy na otwarte rodzinne warsztaty projektowania plakatów, w których skupimy się na temacie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

 

czytaj więcej...

19.10.2018

Drodzy Mieszkańcy!

    Zakończyliśmy nabór propozycji projektów do zrealizowania w ramach budżetu obywatelskiego Gminy Golczewo na rok 2019.
    W tym roku wpłynęło 10 propozycji, które w dalszym etapie zostaną poddane ocenie formalnej i merytorycznej przez Zespół Oceniający.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia