Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

02.08.2017

Podziękowania za pomoc w Golczewskim Triathlonie

Siódma edycja Golczewskiego Triathlonu już za nami. W tym roku w naszej sportowej imprezie wzięło udział 53. zawodników plus dwie grupy VIP: zespół Nowoczesna i Samorząd Golczewo. Wśród startujących mieliśmy także sportowców z Niemiec, którzy już po zakończeniu tegorocznych zawodów deklarowali udział w kolejnej edycji triathlonu. Na dowód dobrej organizacji mieliśmy w tym roku wielu zawodników, którzy już po raz kolejny brali udział w naszej imprezie. Pozytywne opinie wyrażane o naszym triathlonie można było usłyszeć od kibiców i samych sportowców.

czytaj więcej...

31.07.2017

czytaj więcej...

31.07.2017

53. zawodników na starcie VII Golczewskiego Triathlonu

   VII Golczewski Triathlon przeszedł już do historii. W tym roku w naszych zawodach wzięła udział rekordowa ilość sportowców, głównie z województwa zachodniopomorskiego, ale również z Wrocławia, Biskupic i Niemiec. W zawodach, które odbyły się 29 lipca wystartowało 53. zawodników.

czytaj więcej...

31.07.2017

Golczewski Turniej Sołecki 2017

W sobotę (29.07) po zakończeniu VII Golczewskiego Triathlonu odbył się Turniej Sołecki 2017. Do rywalizacji przystąpiły 4 5-osobowe drużyny z sołectw Gminy Golczewo: sołectwo Kretlewo, sołectwo Mechowo, sołectwo Samlino oraz sołectwo Upadły.

czytaj więcej...

28.07.2017

Fundacja RECAL przekazuje dla zawodników izotoniki

  

   Fundacja na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL dostarczyła dla uczestników VII Golczewskiego Triathlonu, bezpłatne napoje izotoniczne w limitowanej serii aluminiowych puszek Every Can Counts 2017.
   Przez cały czas trwania wydarzenia będziemy prowadzili zbiórkę pustych puszek, zachęcając jednocześnie naszych uczestników do właściwego postępowania ze zużytymi opakowaniami.

czytaj więcej...

27.07.2017

Tereny wokół jeziora Szczucze zyskały nowe oblicze


VII edycja Golczewskiego Triathlonu będzie okazją do wypróbowania nowej infrastruktury kąpieliska nad jeziorem Szczuczym. Zawody sportowe zostaną przeprowadzone w sobotę 29 lipca br.

czytaj więcej...

27.07.2017

Zapraszamy do kibicowania uczestnikom Golczewskiego Triathlonu

    W najbliższą sobotę, 29 lipca na terenie naszej gminy odbędzie się VII edycja Golczewskiego Triathlonu. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zmagań sportowych do kibicowania zawodnikom na przewidzianych trasach. Start i meta umiejscowione będą na plaży przy kąpielisku jeziora Szczuczego. Zachęcamy również do wspierania zawodników na trasie rowerowej między Golczewem i Wysoką Kamieńską.   

 

czytaj więcej...

21.07.2017

STUDIUM

Studium uwarunkowańi i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Golczewo dot. zmiany przeznaczenia terenów rolniczych pod tereny produkcji rolniczej w obrębie Mechowo.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia