Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

30.08.2018

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

    Burmistrz Golczewa informuje, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim w dniach 11 i 12 września 2018 r. na terenie Gminy Golczewo będzie odbierało odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt  elektryczny i elektroniczny od właścicieli nieruchomości.

czytaj więcej...

29.08.2018

Kolejne dofinansowanie dla Gminy Golczewo

    Ponad 80 tys. zł dofinansowania otrzyma Gmina Golczewo na zakup nowego specjalistycznego sprzętu dla OSP Golczewo. Umowa na realizację zadania została podpisana w tut. Urzędzie w dniu 28 sierpnia br. przez Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka i Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepę.

czytaj więcej...

28.08.2018

czytaj więcej...

27.08.2018

15 - lecie Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej

   W minioną sobotę 25 sierpnia Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej obchodziło 15 – lecie istnienia. Uroczystość miała miejsce w świetlicy ZSP w Golczewie.

czytaj więcej...

27.08.2018

Zmiana stawek opłat za wodę i ścieki

   Zakład Usług Publicznych w Golczewie informuje, że w dniu 24 sierpnia br. została opublikowana na stronie internetowej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie (link poniżej) decyzja zatwierdzająca taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Golczewo na okres trzech lat.

czytaj więcej...

27.08.2018

Konkurs fotograficzny "Polskie kadry"

   Szanowni Państwo,

   Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Szczecinie zaprasza mieszkańców powiatu kamieńskiego do udziału w organizowanym przez KOWR konkursie fotograficznym pn. „Polskie kadry”.

czytaj więcej...

27.08.2018

"Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie zachodniopomorskim" - konkurs

   Drodzy Mieszkańcy!

   Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa! Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl. Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia.

czytaj więcej...

21.08.2018

Zapraszamy członków LGD na zebranie

   Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo w rozwoju" zawiadamia, że w dniu 28 sierpnia br. w Wolinie odbędzie się XXV posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo w rozwoju". Szczegóły w załączeniu.

 

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia