Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

13.09.2017

Ja i mój pies. Poznajmy się. czyli cykl spotkań dla miłośników czworonogów

Dnia 19 września mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Golczewo i nie tylko na pierwsze spotkanie z cyklu Ja i mój pies. Poznajmy się.

czytaj więcej...

12.09.2017

Zdarzyło się...

   11 września 2017 roku w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy odbyło się podsumowanie konkursu literacko – plastycznego „Zdarzyło się…”. Spośród kilkudziesięciu prac nadesłanych na konkurs uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie zostali wysoko ocenieni i wyróżnieni.

czytaj więcej...

12.09.2017

Finał projektu Droga do Golczewa już w piątek!

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie zaprasza na wydarzenie finałowe wieńczące projekt „Droga do Golczewa – przez warsztaty artystyczne do refleksji nad wspólnotą”.

czytaj więcej...

12.09.2017

Niestrudzony tropiciel śladów polskości na dawnych Kresach - Marek Koprowski, odwiedzi Powiat Kamieński

   W dniach 18 - 23 września 2017 r. gościł będzie na terenie powiatu kamieńskiego znany pisarz, dziennikarz i reporter, który od ponad czterdziestu lat zajmuje się problematyką wschodnią i losami Polaków na Wschodzie.

czytaj więcej...

11.09.2017

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

   Burmistrz Golczewa informuje, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim w dniach 28 i 29 września 2017 r. na terenie Gminy Golczewo będzie odbierało odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny od właścicieli nieruchomości. Pierwszego dnia zbiórki tj. 28 września odbierane będą odpady z terenu miejskiego a 29 września odebrane zostaną odpady z terenu wiejskiego.

czytaj więcej...

11.09.2017

Pokolenia pokoleniom

   W sobotnie przedpołudnie, 9 września, najstarsi mieszkańcy gminy Golczewo spotkali się na wielopokoleniowej uroczystości Ocalić od zapomnienia – Pokolenia pokoleniom.

czytaj więcej...

06.09.2017

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia