Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

21.12.2017

Budżetowa sesja Rady Miejskiej w Golczewie

      W golczewskim Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, w czwartek 21 grudnia obyła się ostatnia w tym roku, XXXVI sesja Rady Miejskiej.

czytaj więcej...

21.12.2017

czytaj więcej...

21.12.2017

Nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych

   Informuję, że w Urzędzie Miejskim w Golczewie, u sołtysów sołectw Gminy Golczewo oraz na stronie internetowej  www.golczewo.pl, dostępne są nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na 2018 rok.  
Proszę o zapoznanie się z podanymi terminami w celu uniknięcia braku odbioru.

> harmonogramy <

czytaj więcej...

20.12.2017

Zmiana terminu odbioru odpadów komunalnych na terenie gminy Golczewo

Odbiór odpadów komunalnych zmieszanych z  miejscowości wiejskich zaplanowany na 27 grudnia 2017 r. (środa) odbędzie się 23 grudnia 2017 r. (sobota).

czytaj więcej...

20.12.2017

Jasełka w golczewskim przedszkolu

       Przedszkolaki z grupy pięciolatków pani Renaty Szymańskiej przygotowały przedstawienie Jasełek. Maluchy dały prawdziwy popis umiejętności aktorskich i wokalnych.

czytaj więcej...

19.12.2017

Trwa modernizacja linii energetycznej nad jeziorem w Golczewie

   W Golczewie nad jeziorem Szczuczym trwają prace polegające na wymianie słupów linii wysokiego napięcia.

czytaj więcej...

14.12.2017

Burmistrz Golczewa otrzymuje klucze do mieszkań socjalnych

    W czwartek, 14 grudnia br. odbyła się w Golczewie wyjątkowa uroczystość. Przedstawiciele wykonawcy  budowy mieszkań socjalnych, Zakładu Usług Remontowo-Budowlanych Stanisław Jankowski z Kamienia Pomorskiego,  przekazali na ręce Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka  symboliczny klucz do budynku.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia