Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

16.02.2017

Iskra Golczewo - gotowi do gry!

Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2016/17 rozpoczęła Iskra Golczewo. W połowie stycznia zawodnicy wznowili intensywne treningi po przerwie zimowej. Najbliższy zaplanowany mecz kontrolny odbędzie się 18 lutego w Kamieniu Pomorskim a przeciwnikiem będzie Jantar Dziwnów.

czytaj więcej...

16.02.2017

Uczniowie z wizytą w Schronisku w Sosnowicach

Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach gościło dzieci i wychowawców ze Szkoły Podstawowej w Radowie Małym (01.02.2017) oraz ze Szkoły Podstawowej w Resku (09.02.2017). Dzieci wysłuchały z zaciekawieniem prelekcji oraz przekazały dary dla psiaków. Pracownicy Schroniska serdecznie dziękują za otrzymane podarunki oraz zapraszają do ponownych odwiedziń.

<<< galeria >>>

czytaj więcej...

16.02.2017

Zadłużenie Gminy Golczewo

Nie tak dawno prezentowaliśmy dane na temat bezrobocia w naszej gminie. W tym zestawieniu zajmiemy się wynikami dotyczącymi długu publicznego Gminy i podobnie jak w przypadku problematyki bezrobocia i tu można doszukać się pozytywnych aspektów.

czytaj więcej...

16.02.2017

O ś w i a d c z e n i e

Oświadczam, że w całości podtrzymują swoją decyzję z marca 2014 roku i jestem przekonany, że miałem rację, kiedy to zwolniłem z pracy Jadwigę Adamowicz.
    Tym niemniej, wypełniając wyrok sądu cytuję:
„Ja Andrzej Danieluk oświadczam, że
nieprawdziwe są i naruszają dobre imię Jadwigi Adamowicz przekazane na moje polecenie...

czytaj więcej...

15.02.2017

O ś w i a d c z e n i e

Szanowni Państwo,
dzisiaj – w odróżnieniu od tego co zwykle – nie będzie o Gminie i jej sprawach. Będzie trochę spraw prywatnych.
    Jak pamiętacie w marcu 2014 roku rozwiązałem umowę o pracę w urzędzie  z Jadwigę Adamowicz, o czym Państwa niezwłocznie poinformowałem.

czytaj więcej...

10.02.2017

Ruch Obrony Polskiej Samorządności

W siedzibie Polskiego Stronnictwa Ludowego w Szczecinie odbyło się spotkanie kilkudziesięciu wójtów, burmistrzów i starostów województwa zachodniopomorskiego. Samorządowcy rozmawiali na temat ograniczania samorządności w Polsce przez Rząd RP.

czytaj więcej...

10.02.2017

Spotkanie informacyjne

Dopłaty do wymiany systemów grzewczych.

Burmistrz Golczewa zaprasza przedsiębiorców i mieszkańców gminy Golczewo na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na wymianę systemów grzewczych.

czytaj więcej...

10.02.2017

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XXVII sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 17 lutego 2017 r. (piątek) o godz. 14:30 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia