Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

17.07.2018

Jesteś lokalnym artystą - zgłoś swoją biografię do folderu

       Na prośbę Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorski zwracamy się z prośbą o przesłanie informacji o lokalnych twórcach artystycznych (biografia, twórczość, wystawy, plenery, zdjęcia itp.).

czytaj więcej...

16.07.2018

Zapraszamy do tworzenia gminnego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

   W związku z rozpoczęciem prac na tworzeniem „Programu współpracy Gminy Golczewo z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019”, zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania propozycji, kierunków oraz priorytetów i obszarów działań do „Programu” na adres Gminy Golczewo lub drogą mailową na adres: d.opila-skubisz@golczewo.pl.

czytaj więcej...

13.07.2018

Już wkrótce nowy parking w Golczewie

   Przy Urzędzie Miejskim w Golczewie ruszyła przebudowa parkingu. Już za kilkanaście tygodni, mieszkańcy i interesanci zaparkują swoje auta na nowoczesnym parkingu, na którym znajdzie się specjalne miejsce dla osób niepełnosprawnych.

czytaj więcej...

11.07.2018

OBJAZDOWA AKADEMIA KULTURY w Gminie Golczewo startuje już w ten weekend!

Już od lipca Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie rozpoczyna realizację projektu kulturalnego dedykowanego mieszkańcom wsi w Gminie Golczewo.

czytaj więcej...

10.07.2018

Dobry start dla każego ucznia

   Osrodek Pomocy Społecznej w Golczewie informuje, iż wszelka korespondencja oraz informacje o przyznaniu świadczenia „Dobry Start”, będą wysyłane z adresu e-mail: plus300@golczewo.pl

 

czytaj więcej...

10.07.2018

"Naj czuje" - spektakl i warsztaty dla dzieci od 1 do 6 roku życia już w czwartek w GOKiS

To projekt dedykowany najmłodszym dzieciom ich rodzicom i opiekunom. Organizatorami projektu są Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Projekt odbywa się dzięki dofinansowaniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Działanie dobędzie się w czwartek 12.07 o godzinie 10:30 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

09.07.2018

Program Golczewskiego Triathlonu (lista startowa)

   Wszystkich zawodników biorących udział w 8. edycji Golczewskiego Triathlonu prosimy o zapoznanie się z poniższym informacjami dotyczącymi organizacji naszej imprezy:

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia