Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

02.06.2017

Dzień Dziecka w golczewskim Zespole Szkół Publicznych

     Golczewska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w piątek, 2 czerwca świętowała Międzynarodowy Dzień Dziecka. Uczniowie, z tej okazji zwolnieni tradycyjnie z zajęć lekcyjnych, uczestniczyli w uroczystym apelu na boisku szkolnym.

czytaj więcej...

02.06.2017

Sportowe sukcesy uczniów z Wysokiej Kamieńskiej

    W czwartek, 25 maja reprezentacja Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej wystartowała w finale "Czwartków Lekkoatletycznych z Orlenem ", które odbyły się na stadionie miejskim w Międzyzdrojach. Finał był zwieńczeniem zmagań, które trwały od września do maja w 7 rundach

czytaj więcej...

01.06.2017

Kozielice i Mechowo wśród laureatów konkursu "Granty Sołeckie 2017"

    Jest nam niezwykle miło poinformować, że dwa sołectwa z naszej gminy- Kozielice i Mechowo - znalazly się na liście, będącej załącznikiem do projektu uchwały mówiącej o laureatach konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty Sołeckie 2017”.

czytaj więcej...

31.05.2017

Strażacy i ratownicy medyczni w golczewskim przedszkolu

       Golczewskie przedszkolaki wzbogaciły swoją wiedzę w temacie niesienia pomocy potrzebującym. W środę, 17 maja Przedszkole „Źródełko” gościło aktorów teatru „Duet” z Krakowa z przedstawieniem „O Wojtku, który chciał zostać strażakiem”.

czytaj więcej...

30.05.2017

czytaj więcej...

29.05.2017

Dzień Dziecka w Wysokiej Kamieńskiej

    W Wysokiej Kamieńskiej z inicjatywy Sołtys Grażyny Rzymkiewicz oraz Rady Sołeckiej 26 maja zorganizowano dla najmłodszych zabawę z okazji Dnia Dziecka.

czytaj więcej...

29.05.2017

Emocje - jak na rybach :)

   To powszechne powiedzenie absolutnie nie miało potwierdzenia w zawodach wędkarskich o Puchar Rady Sołeckiej w Kretlewie, które odbyły się w dniu 28 maja br. na zbiorniku ppoż. Zawody odbyły się z pod hasłem „STOP NARKOTYKOM I DOPALCZOM”

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia