Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

02.10.2017

GOKiS w Golczewie z kolejną dotacją!

28 500 zł i drugie miejsce z 672 wniosków złożonych z całej Polski! Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie otrzymał dofinansowanie w ramach programu Niepodległa ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na organizację tegorocznych obchodów Święta Niepodległości.

czytaj więcej...

27.09.2017

Zgłoś projekt do budżetu obywatelskiego na rok 2018

    Budżet obywatelski, to wydzielona część budżetu Gminny Golczewo, o przeznaczeniu, której decydują bezpośrednio Mieszkańcy Gminy.
    Procedura rozpoczyna się od zgłaszania propozycji projektów do budżetu obywatelskiego na specjalnie przygotowanym formularzu. Następnie Zespół Oceniający, składający się z wyznaczonej liczby osób, dokonuje analizy formalnej i merytorycznej złożonych projektów. Wybieranych jest 5 projektów, które poddawane są ocenie mieszkańców poprzez głosowanie. W ten sposób Mieszkańcy Gminy wyrażą opinię społeczną w stosunku do tych propozycji, które nie tylko mają szansę, lecz nade wszystko gwarancję, na ich realizację w 2018 roku.

czytaj więcej...

27.09.2017

Bądź bezpieczny - wizyta policjanta w przedszkolu

   W dniu 26 września br. grupy 3 i 4 latków odwiedził policjant z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim starszy aspirant policji pan Ryszard Ciślak.

czytaj więcej...

26.09.2017

Wizyta w Muzeum Muru Berlińskiego

   22 września uczniowie ZSP w Golczewie byli uczestnikami wyjątkowej wycieczki do Berlina. Organizatorem był Urząd Marszałkowski i Muzeum Narodowe w Szczecinie — Centrum Dialogu Przełomy. Wycieczka była nagrodą dla najlepszej kasy w roku szkolnym 2016/2017, którą była klasa V b (aktualnie VI b) oraz dla uczniów obecnych klas VI i VII, którzy w roku szkolnym 2016/2017 otrzymali najlepsze wyniki w nauce i w konkursach historycznych.

czytaj więcej...

25.09.2017

Warsztaty z cyklu: Ja i mój pies

   Kolejne spotkanie z cyklu „Ja i mój pies. Poznajmy się” odbyło się 22 września br. w Gminnym Ośrodku Kultury i sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

25.09.2017

Działania szwedzkiego inwestora w Golczewie

   Wbrew informacjom, które pojawiały się ostatnio w lokalnych mediach o braku działań inwestycyjnych prowadzonych przez firmę CONPOL S.A., chcielibyśmy uspokoić Państwa i pokazać rzeczywisty stan rzeczy.

czytaj więcej...

22.09.2017

"Deficyty na profity II"

   Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o.o. rozpoczęła realizację projektu „Deficyty na profity II”.

czytaj więcej...

21.09.2017

Program Rewitalizacji dla Gminy Golczewo

   W czwartek 21 września br. w tut. Urzędzie odbyło się spotkanie konsultacyjne w sprawie opracowania „Programu Rewitalizacji dla Gminy Golczewo”.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia