Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

23.02.2017

Turniej Piłki Halowej

   Podczas tegorocznych ferii zimowych  21 lutego br.  o godz. 10 w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbyła się kolejna już edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej.  W tym roku  rozgrywki ,,Ferie Zima – 2017”  odbyły się pod hasłem "Trzymaj formę podczas ferii”.

czytaj więcej...

22.02.2017

Plaża - będą nowe pomosty

Gmina Golczewo ubiegała się o dofinansowanie projektu utworzenia szlaku kajakowego wokół jeziora Szczuczego. Ma on powstać w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020. Najważniejszym elementem tego projektu jest modernizacja terenu rekreacyjno-wypoczynkowego czyli kąpieliska i plaży.

czytaj więcej...

22.02.2017

Wysoka Kamieńska - chodnik jeszcze w tym roku

Mieszkańcy Wysokiej Kamieńskiej spotkali się z Burmistrzem Golczewa w celu omówienia najpilniejszych potrzeb i spraw bieżących. Tematem przewodnim była sprawa ul. Wiejskiej i planowanej inwestycji PGNiG. Ustalono, że jeszcze w tym roku ruszy budowa chodnika.

czytaj więcej...

21.02.2017

Ferma norek - Kolejne fakty

Zgodnie z obietnicą Burmistrz Golczewa chciałby poinformować Państwa o najnowszych informacjach w sprawie budowy fermy norek w Samline.
   24 stycznia br. firma Joni Mink Van Ansem Sp. jawna zwróciła się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego o odsunięcie od sprawy wydania decyzji środowiskowej Burmistrza Kamienia Pomorskiego.

czytaj więcej...

20.02.2017

Golczewo walczy ze smogiem

Polska należy do ścisłej czołówki krajów które zanieczyszczają powietrze, a temat smogu nie schodzi z czołówek polskich gazet.
Było to głównym powodem zorganizowania  spotkań z Tomaszem Przerwą, Doradcą Energetycznym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ze Szczecina.

czytaj więcej...

16.02.2017

16 lutego br. Gminę Golczewo odwiedzili przedstawiciele firmy architektonicznej Semren&Mansson Poland Sp. z o.o. ze Szczecina.
Firma zajmuje się przygotowaniem projektu dla Conpol Sp. z o.o. dotyczącego fabryk prefabrykatów. Inwestycja ma powstać na terenie naszej gminy w ramach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

czytaj więcej...

16.02.2017

Co dalej z wiatrakami?

3 stycznia 2017 Farma Wiatrowa Kłęby Sp. z o.o. otrzymała  pismo od Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki  zaświadczające o dopuszczeniu do udziału w aukcji na sprzedaż energii elektrycznej wytworzonej na jej terenie dystrybutorowi - firmie ENEA Operator Sp. z o.o. Plan inwestycji przewiduje wybudowanie w okolicach Kłębów trzech turbin wiatrowych o łącznej mocy  6 MW.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia