Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

06.04.2018

Przyłącz się do akcji!

   Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej włączyli się w akcję charytatywną, w której pomagają chorej Basi. My również przyłączamy się i zachęcamy Państwa do zbierania karteczek z herbat LIPTON. Karton do zbierania karteczek znajduje się w Urzędzie Miejskim w Golczewie na parterze.
   Szczegóły o akcji zawarte są w poniższym tekście.

czytaj więcej...

05.04.2018

Konsultacje społeczne rozwoju obszarów wiejskich i rolnictwa

   Prosimy o włączenie się w konsultacje społeczne zarysu strategii rozwoju obszarów wiejskich i rolnictwa do 2030 r.
   Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

 

czytaj więcej...

05.04.2018

RUSZYŁY NABORY W RAMACH PROGRAMU SPOŁECZNIK 2018

   Program Społecznik 2018 to ulepszona, innowacyjna formuła programu regrantingowego, podzielonego na 2 filary tj.
   Program Społecznik – Konkurs na Mikrodotacje to kontynuacja Programu zrealizowanego w 2017 r., czyli przeprowadzenie naboru wniosków na mikrodotacje, w którym wnioskodawcy będą mogli się starać o 3 tys. zł na realizację oddolnych inicjatyw.

czytaj więcej...

03.04.2018

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

   Burmistrz Golczewa informuje, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim w dniach 12 i 13 kwietnia 2018 r. na terenie Gminy Golczewo będzie odbierało odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny od właścicieli nieruchomości. Pierwszego dnia zbiórki tj. 12 kwietnia odbierane będą odpady z terenu miejskiego. 13 kwietnia odebrane zostaną odpady z terenu wiejskiego.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia