Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

07.06.2018

300 zł dla każdego ucznia

   "Dobry Start" dla ucznia 300 złotych – tyle wynosi świadczenie „Dobry Start” dla każdego uczącego się dziecka. Rząd ustanowił program, na podstawie, którego rodziny otrzymają raz w roku 300 zł na każde dziecko uczące się w szkole – bez względu na dochody.  

czytaj więcej...

07.06.2018

Wyjątkowy Dzień Dziecka w ZSP w Golczewie

   Aby znaleźć się w krainie baniek mydlanych, wystarczyło przyjść do naszej szkoły. Pierwszy czerwca dla uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie był nietypowy i niecodzienny. Już od rana (1.06) plac szkoły przekształcił się w plac pełen atrakcji i zabaw dla dzieci.

czytaj więcej...

07.06.2018

Keep Mini z ST KEEP podbija Szczecin!

2 czerwca odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego JOY CUP 2018 w Szczecińskim Domu Sportu w Szczecinie. Podczas turnieju rywalizowały ze sobą grupy z całego województwa. 

czytaj więcej...

06.06.2018

Wycieczka do Ziemi Lubelskiej

   Koło Terenowe Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Golczewie zorganizowało 6-dniową wycieczkę do Ziemi Lubelskiej.

czytaj więcej...

06.06.2018

Gra miejska "Bezpieczne Wakacje"

Wtorek dla większości uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie zaczął się nietypowo. Klasy VI, V, VI i VII szkoły podstawowej oraz klasy gimnazjalne rywalizowały w grze miejskiej „Bezpieczne Wakacje”.

czytaj więcej...

04.06.2018

Dzień Dziecka w Uniborzu

   Początek czerwca to idealny moment na organizacje dziecięcych festynów  z okazji Dnia Dziecka.

czytaj więcej...

04.06.2018

Młodzi sportowy z UKS "Aktywni" na podium w Trzebiatowie

   2 czerwca zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Aktywni” Wysoka Kamieńska wzięli udział w XXXIX Biegach Ulicznych „Trzebiatowska 10 ”. Zmagania dzieci i młodzieży zorganizowane zostały na stadionie miejskim w Trzebiatowie.

czytaj więcej...

01.06.2018

Przed nami gra miejska "Bezpieczne wakacje"

Już w najbliższy wtorek uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie wezmą udział w grze miejskiej "Bezpieczne wakacje". W trakcie międzyklasowej rywalizacji sprawdzona zostanie wiedza dzieci i młodzieży z zakresu profilaktyki bezpiecznych zachowań podczas wkacji.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia