Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

02.02.2018

Ruszył nabór do konkursu "Granty Sołeckie 2018"

   Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego  zaprasza do udziału w konkursie „Granty sołeckie 2018”.
   Konkurs jest skierowany do wszystkich gmin reprezentujących sołectwa z terenu województwa zachodniopomorskiego.

czytaj więcej...

01.02.2018

Informacja

Z uwagi na okres zimowy i występowanie dużej ilości popiołów w odpadach Burmistrz Golczewa zwraca uwagę na respektowanie przez mieszkańców zakazu umieszczania w pojemnikach na odpady tlących się popiołów.

czytaj więcej...

31.01.2018

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Golczewo na rok szkolny 2018/2019

Powoli zbliżają się terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas I szkół podstawowych.
W każdej gminie postępowanie rekrutacyjne ma indywidualny charakter.

 

czytaj więcej...

29.01.2018

Jubileusze małżeńskie w Golczewie

    W piątek, 26 stycznia w restauracji Herbowa odbyła się niezwykle miła uroczystość. Były to jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego: Złotych, Szmaragdowych i Diamentowych Godów. Na uroczystość zorganizowaną z tej okazji przybyli dostojni Jubilaci wraz z rodzinami.

czytaj więcej...

23.01.2018

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XXXVII sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 29 stycznia 2018 r. (poniedziałek) o godz. 14:00 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

23.01.2018

  Poniżej prezentujemy „Informator czyste powietrze w moim domu z paliw stałych”, wydany przez Ministerstwo Środowiska. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

czytaj więcej...

23.01.2018

II Turniej Tenisa Stołowego jednostek OSP Gminy Golczewo

   20 stycznia br. w Golczewskim GOKiS-ie odbył się II Turniej Tenisa Stołowego jednostek OSP Gminy Golczewo. Do rywalizacji przystąpiło 21 zawodników – 4 zespoły pięcioosobowe jednostek OSP oraz Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Kamieniu Pomorskim – druh Michał Opowicz.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia