Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

11.12.2018

Wizyta na oddziałach Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie

   25 listopada br. szkolni koordynatorzy akcji zbiórki pieniędzy i zabawek ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej  z wolontariuszami dostarczyli wszystkie zebrane w  szkole dary na oddział onkologii oraz hematologii dziecięcej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 PUM im. prof. Tadeusza Sokołowskiego w Szczecinie (Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej Pomorskiej Akademii Medycznej).

czytaj więcej...

07.12.2018

Mikołajki

6 grudnia to czas obdarowywania małych i dużych dzieci. Z tej okazji Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński z paczkami prezentów odwiedził najmłodszych w Szkole Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej i Golczewie.

czytaj więcej...

05.12.2018

Wyróżnienia dla golczewskich uczniów

    W środę (5.12) w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbył się szkolny apel, podczas którego Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński podziękował za współpracę pani Zdzisławie Biernackiej i wyróżnił golczewskich uczniów.

czytaj więcej...

04.12.2018

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że III sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) o godz. 13:00 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

03.12.2018

Sukcesy sportowców z Wysokiej Kamieńskiej na mikołajkowych zawodach

   2 grudnia zawodnicy UKS „AKTYWNI” Wysoka Kamieńska wzięli udział w „Halowych Mikołajkach Lekkoatletycznych”, które odbyły się w Międzyzdrojach.

czytaj więcej...

28.11.2018

Pomoc sklepów Rossmann dla schroniska w Sosnowicach

   W Szczecinie odbyła się (27.11.) konferencja prasowa podsumowująca II edycję akcji zorganizowaną przez firmę Rossmann pod nazwą „Pomagamy jak umiemy”.

czytaj więcej...

27.11.2018

Wybrano wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Golczewie

   Roman Dorniak został wybrany wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Golczewie.

czytaj więcej...

26.11.2018

Głosujmy na nauczyciela ZSP w Golczewie

     Z przyjemnością informujemy, że w plebiscycie organizowanym przez „Głos Szczeciński”, nauczycielka z Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie Joanna Pajestka znalazła się w ścisłym gronie konkursu „Nauczyciel na medal”.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia