Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

19.06.2019

Wakacje!!!

   19 czerwca o godzinie 9:00 zadzwonił ostatni dzwonek w roku szkolnym 2018/2019. Uroczysty apel odbył się w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie oraz Szkole Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej.

czytaj więcej...

19.06.2019

Pożegnań nadszedł czas...

    Czerwiec to miesiąc, kiedy dzieci i młodzież z utęsknieniem wyczekują wakacji. Zanim jednak nadejdzie ten upragniony moment w placówkach szkolnych organizowane są uroczystości, podczas których uczniowie żegnają swoje dotychczasowe miejsce nauki.

czytaj więcej...

18.06.2019

Już wkrótce rusza remont świetlicy w Kłodzinie

    Umowa na realizację zadania dotyczącego modernizacji świetlicy wiejskiej w Kłodzinie została podpisana (18.06) w tut. Urzędzie w obecności Burmistrza Golczewa Macieja Zielińskiego i wykonawcy prac tj. firmy ZHU MAKRES z Gryfic.

czytaj więcej...

17.06.2019

Zapraszamy na obchody Święta Golczewa (aktualizacja)

   Szanowni Państwo,

   serdecznie zapraszamy Wszystkich Mieszkańcow regionu i Turystów na obchody Święta Golczewa w dniach 28-29 czerwca. Szczegółowy program naszych dwudniowych obchodów prezentujemy poniżej. Mamy nadzieję, że oferta programowa będzie okazją do wspólnego spotkania.

   Do zobaczenia !

czytaj więcej...

17.06.2019

Nabór na wolne stanowisko KSIĘGOWY w ZUP-ie

   Kierownik Zakładu Usług Publicznych w Golczewie ul. Krótka 4, 72-410 Golczewo ogłasza nabór na wolne stanowisko: KSIĘGOWY w Zakładzie Usług Publicznych w Golczewie.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia