Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

06.06.2017

Magistrat weryfikuje liczbę mieszkańców podaną w deklaracjach

   Urząd Miejski w Golczewie przeprowadza weryfikację liczby mieszkańców zadeklarowanych do opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Celem działań jest aktualizacja danych dotyczących liczby osób zgłoszonych, jako zamieszkujące pod danym adresem. Powinność ta dotyczy każdej osoby, zamieszkującej na terenie gminy Golczewo bez względu na to, czy i gdzie jest zameldowana. W budynkach wielorodzinnych należy powiadomić administratora ile osób mieszka pod danym adresem.

czytaj więcej...

06.06.2017

I Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach za nami

Okazało się, że kochamy psy i chcemy pomagać zwłaszcza tym, które przebywają w schronisku. Niedzielna akcja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów – Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach, Szkołę dla Psów „Pies Potrafi” oraz Fundację „Psia Kość”.

czytaj więcej...

05.06.2017

Zawody strażackie w Wysokiej Kamieńskiej

Sobotnie popołudnie w Wysokiej Kamieńskiej upłynęło pod znakiem zmagań strażaków ochotników z Gminy Golczewo. Na stadionie przy ul. Szkolnej 3 czerwca zorganizowano Zawody sportowo-pożarnicze. Punktualnie o godzinie 12 Komendant Gminny druh Stanisław Szymanek wprowadził na płytę boiska drużyny biorące udział w zmaganiach. 

czytaj więcej...

05.06.2017

Obchody Dnia Dziecka w sołectwach Gminy Golczewo

Z inicjatywy sołtysów Marii Kozieło, Sylwii Frydrych i Edwarda Żurawskiego oraz rad sołeckich, w sobotę, w Kretlewie i Baczysławiu, a w niedzielę w Kozielicach, zorganizowano dla najmłodszych imprezy z okazji Dnia Dziecka.

czytaj więcej...

05.06.2017

Płetwonurkowie w Golczewie

Grupa płetwonurków ze Szczecina w sobotę 3 czerwca sprzątała dno modernizowanego kąpieliska na jeziorze Szczuczym w Golczewie. Działania miały na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa wypoczywających nad golczewskim jeziorem. 

czytaj więcej...

03.06.2017

Dzień Wolności i Praw Obywatelskich

W niedziele, 4 czerwca w Polsce obchodzimy Dzień Wolności i Praw Obywatelskich. Święto upamiętnia pierwsze po II Wojnie Światowej  wolne wybory parlamentarne, zwane także wyborami kontraktowymi (częściowo wolne do Sejmu RP a całkowicie wolne do Senatu RP, zlikwidowanego w wyniku zmanipulowanego referendum przez władze komunistyczne w 1946 r.).

czytaj więcej...

02.06.2017

Podwórkowy Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka przeniósł nas w klimat podwórkowych zabaw. Był to też czas integracji z dziećmi z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym z Ośrodka Rehabilitacyjnego z Kamienia Pomorskiego.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia