Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

30.11.2017

Zapraszamy do golczewskiej biblioteki

   „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”
Wisława Szymborska

   Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Golczewie wzbogaciła swoje zbiory o kolejne nowości wydawnicze, pozyskane ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

czytaj więcej...

28.11.2017

Objazdowa Akademia Kultury w gminie Golczewo - podsumowanie

Pięć miesięcy, 17 wydarzeń, 15 miejscowości, 30 animatorów, artystów, aktorów, muzyków, tancerzy, blisko 500 uczestników i niezliczona liczba uśmiechniętych buzi! Tak w liczbach można podsumować niezwykłą Objazdową Akademię Kultury!

czytaj więcej...

28.11.2017

Zapraszamy na spotkanie

   Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej na zebranie, które odbędzie się w dniu 1 grudnia br. o godz. 17:30 w Klubie Seniora przy ul. Szkolnej 2.

czytaj więcej...

27.11.2017

Wyniki głosowania w budżecie obywatelskim na rok 2018

   Szanowni Mieszkańcy,

   17 listopada br. zakończyło się głosowanie mieszkańców naszej gminy nad propozycjami projektów do budżetu obywatelskiego Gminy Golczewo na rok 2018.
   W tym roku zostało zgłoszonych 14 projektów, które według mieszkańców powinny być realizowane w ramach ww. budżetu. W wyniku weryfikacji i oceny Zespołu Oceniającego do dalszej konsultacji z mieszkańcami zostało wybranych 5 projektów.

czytaj więcej...

24.11.2017

Ogłoszenie o konsultacjach (aktualizacja)

   Informujemy, że  w dniach od 30 listopada do 6 grudnia 2017 r. odbędą się konsultacje w sprawie projektu „Programu Rewitalizacji dla Gminy Golczewo”. Celem konsultacji jest zebranie od interesariuszy rewitalizacji uwag, opinii i propozycji odnoście Programu Rewitalizacji dla Gminy Golczewo.

czytaj więcej...

24.11.2017

Chcę zostać strażakiem

   Dzieci  z grupy 3 i 4 latków w dn. 22 listopada br. uczestniczyły w  nietypowych zajęciach.  W ramach Dni Preorientacji Zawodowej dla maluchów pod nazwą  "Mój tata/moja mama jest fachowcem..." dzieci odwiedziły strażaków w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie.

czytaj więcej...

24.11.2017

Leśnicy w przedszkolu

   W piątek 17 listopada 2017r. dzieci z grupy 3 i 4 latków odwiedzili  pracownicy Nadleśnictwa Rokita pani Barbara Adamczyk i pan Czesław Skubisz.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia