Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

12.06.2018

II Sosnowicki Rajd Na Sześciu Łapach za nami

   W sobotę, 9 czerwca br. miał miejsce II Sosnowicki Rajd Na Sześciu Łapach. Organizatorami wydarzenia było Komunalne Schronisko w Sosnowicach, Szkoła dla psów "Pies potrafi" oraz wolontariusze, którzy okazują wsparcie i pomoc psom z naszego schroniska.

czytaj więcej...

12.06.2018

Program Społecznik 2018 w Kozielicach i Wysokiej Kamieńskiej

   Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski opublikował listę rankingową grup społecznych, które otrzymały dofinansowanie w ramach „Programu Społecznik 2018”.

czytaj więcej...

12.06.2018

Stop dopalaczom

   Zachodniopomorski Państwowy Inspektor Sanitarny w Szczecinie w związku z wystąpieniem zatruć środkami zastępczymi - dopalaczami zwraca się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z treścią załączonej ulotki.

czytaj więcej...

12.06.2018

Zasady bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym

   W załączeniu przekazujemy Państwu pismo Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego skierowane do rolników i dzieci na temat ich bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym.

   Prosimy o zapoznanie się z treścią załącznika.

czytaj więcej...

11.06.2018

Planeta Golczewo - czyli teatralne półkolonie dla dzieci i młodzieży

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie zaprasza na dwutygodniowe półkolnie twórcze w Golczewie od 25.06 do 08.07.Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży od 12 do 18 roku życia. Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapewniamy transport ze wszystkich wsi w gminie Golczewo oraz pełne wyżywienie. Zgłoszenia przyjmowane będą w GOKiS od 12.06 do 19.06 – liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

czytaj więcej...

08.06.2018

"Jak nie czytam jak czytam" - akcja golczewskiej młodzieży

  Uczniowie golczewskiej szkoły, w piątek 8 czerwca, uczestniczyli w akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Głównym celem ogólnopolskiej kampanii było pobicie rekordu Polski w jednoczesnym czytaniu oraz promocja czytania i książek wśród uczniów, a także inicjowanie mody na czytanie.

czytaj więcej...

08.06.2018

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XLI sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 22 czerwca 2018 r. (piątek) o godz. 13:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 12.

czytaj więcej...

07.06.2018

Kozielice i Mechowo w gronie laureatów

   29 maja br. rozstrzygnięto konkurs Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego "Granty Sołeckie 2018". Drugi rok z rzędu w gronie 180 laureatów konkursu znalazło się Sołectwo Mechowo i Sołectwo Kozielice. Gratulujemy Sołtysom pani Wandzie Balbus i pani Sylwii Frydrych, Radom Sołeckim oraz osobom wspierającym obie panie sołtys.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia