Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

03.04.2019

II miejce w powiatowym konkursie języka angielskiego

   Uczennice Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie Karolina Kurczak i Aleksandra Pokorska brały udział w powiatowym konkursie języka angielskiego „Around the United Kingdom” w Kamieniu Pomorskim.

czytaj więcej...

03.04.2019

Uczniowie golczewskiej szkoły pomagają Wojtusiowi

   Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
   nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
                                                                           Jan Paweł II

czytaj więcej...

29.03.2019

Powitanie sołtysów

   W marcu br. zakończyliśmy w gminie Golczewo wybory sołtysów i rad sołeckich. Wszystkie sołectwa mają już swoich gospodarzy.
 

 

czytaj więcej...

29.03.2019

Zmiana na stanowisku sekretarza Gminy Golczewo

   Ireneusz Wilk swoją zawodową ścieżkę w tut. Urzędzie rozpoczął na stanowisku stażysty. Zaczynał pracę z ówczesnym Naczelnikiem Gminy Januszem Domańskim. W 1990 r. Burmistrz Domański powołał go na stanowisko sekretarza gminy.

czytaj więcej...

29.03.2019

Specjalne wyróżnienia dla sportowców z gminy Golczewo

    Podczas VI sesji Rady Miejskiej w Golczewie (28.03) Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński wyróżnił sportowców z gminy Golczewo, którzy w ubiegłym roku osiągnęli wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym.

czytaj więcej...

28.03.2019

Siatkarki z ZSP Golczewo w finale wojewódzkim

   W Goleniowie odbył się (27.03.) półfinał mistrzostw województwa szkół podstawowych w mini piłce siatkowej dziewcząt (rocznika 2006 i młodszych) w ramach Igrzysk Dzieci.             Bardzo dobrze spisały się uczennice golczewskiej szkoły, które pokonały zespoły z SP7 Szczecinek, SP18 Koszalin oraz SP4 Goleniów i awansowały do finału wojewódzkiego.

czytaj więcej...

25.03.2019

Unijne dofinansowanie dla Gminy Golczewo

    Świetlica wiejska w Kłodzinie już wkrótce zyska nowe oblicze. Umowa na dofinansowanie remontu i modernizacji budynku po byłej hydroforni została podpisana w Szczecinie w Urzędzie Marszałkowski w dniu 25 marca br.

czytaj więcej...

22.03.2019

Sukces uczniów w powiatowym konkursie

   Eliminacje powiatowe konkursu pn. „Młodzież zapobiega pożarom”, które odbyły się w Kamieniu Pomorskim (22.03) zakończyły się sukcesem uczniów z naszych szkół.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia