Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

24.09.2008

Golczewo gospodarzem Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym

W dniach 19 i 21 września 2008 r. na terenie Gminy Golczewo zostały zorganizowane po raz pierwszy Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym dwójek i drużyn w kategorii junior młodszy i junior (dziewczęta i chłopcy).

czytaj więcej...

24.09.2008

Dożynki w Golczewie

   W Golczewie w dniu 20 września 2008 r. odbyły się po wieloletniej przerwie gminne dożynki. Organizatorem imprezy był Burmistrz Golczewa oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej. Osobą prowadzącą była Pani Lidia Dziobak z zespołu „Stawnianki” ze Stawna (gmina Kamień Pomorski).

czytaj więcej...

24.09.2008

W dniu 30 września 2008 r. odbędzie się XVI sesja Rady Miejskiej w Golczewie

czytaj więcej...

23.09.2008

XXI Wojewódzki Zlot Turystów Kolarzy PTTK

  W Golczewie w dniach 12-14 września 2008 r. odbył się XXI Wojewódzki Zlot Turystów Kolarzy PTTK. W imprezie wzięło udział około 60 uczestników z województwa zachodniopomorskiego. Organizatorami był Regionalny Oddział Szczeciński PTTK im. Stefana Kaczmarka, Regionalna Komisja Turystyki Kolarskiej PTTK w Szczecinie, Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski „88”, Stoczniowy Klub Kolarski „NEPTUN”, Burmistrz Golczewa oraz Nadleśnictwo Rokita. Celem zlotu było wspólne wędrowanie na trasach rowerowych, poznawanie walorów przyrodniczo – historycznych Gminy Golczewo, popularyzacja turystyki kolarskiej, a przed wszystkim wspólna zabawa i czynny wypoczynek.

czytaj więcej...

16.09.2008

Utrudnienia w ruchu drogowym

  Informujemy, że w dniach 19 i 21 września 2008 r. ze względu na organizację Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym na terenie Gminy Golczewo na drodze wojewódzkiej nr 108 będzie utrudnionym ruch drogowy. 

czytaj więcej...

10.09.2008

Zapraszamy na rajd rowerowy

   Wszystkich chętnych zapraszamy na rajd rowerowy, który odbędzie się w dniu 13 września 2008 r., zbiórka przed salą gimnastyczną w Golczewie o godz. 9.00.  Rajd jest organizowany w ramach XXI Wojewódzkiego Zlotu Turystów Kolarzy PTTK przez Regionalny Oddział Szczeciński PTTK, Burmistrza Golczewa oraz Nadleśnictwo Rokita. Na trasie planujemy m.in. zwiedzanie pałacu w Buku Kamieńskim, zapoznanie się ze ścieżką przyrodniczą w "Lesie Golczewskim", przejazd częściowo szlakiem rowerowym wokoł Golczewa, oraz dla wszystkich uczestników ciepły posiłek. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej...

08.09.2008

Gmina Golczewo zajęła II miejsce w Sportowym Turnieju Gmin Powiatu Kamieńskiego

  W dniach 6 - 7 września 2008 r. w Kamieniu Pomorskim odbyły się IV Dni Powiatu Kamieńskiego. Jednym z punktów programu był sportowy turniej gmin. Gmina Golczewo, reprezentowana przez członków Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej w składzie: Elżbieta Kulesza, Beata Cieślak, Dorota Opiła, Katarzyna Chodoń, Czesław Skubisz i Andrzej Fornal, wywalczyła II miejsce.

czytaj więcej...

03.09.2008

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w Golczewie

Trasa będzie przebiegać ulicami Gminy Golczewo, tj. Golczewo – Wysoka Kamieńska – Golczewo. W zawodach wezmąudział dziewczęta i chłopcy w kategoriach: junior młodszy (wiek: 15-16 l.) i junior (wiek: 17-18 l.). Pierwszego dnia zawodów odbędzie się jazda dwójkami na czas. Starty poszczególnych kategorii wg programu. W dniu 21 września br. zostanie rozegrana jazda drużynowa na czas, start pierwszej kategorii (kobiet - juniorki młodsze) rozpocznie się o godz. 10.00, pozostałe start wg programu. Dekoracja zwycięzców w poszczególnych kategorii bezpośrednio po zawodach. Zwycięzcy otrzymują medale Mistrzostw Polski (złoci medaliści dodatkowo - koszulki Mistrza Polski) i puchary. Z Golczewa wystartują dwie drużyny chłopców w kategorii junior młodszy i junior. W jeździe dwójkami na czas z Golczewa wystartują: 2 dwójki w kategorii junior młodszy i 3 dwójki w kategorii junior.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia