Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

11.12.2007

Mikołajki 2007 w Golczewie

  06 grudnia 2007 roku do Golczewa zawitał Św. Mikołaj na saniach – z braku śniegu sanie miały koła. Parada pełna dużych i małych Mikołajów przeszła ulicami Golczewa głośno wiwatując na cześć Św. Mikołaja, który ją prowadził.


 

czytaj więcej...

11.12.2007

ZAPROSZENIE


MIKOŁAJKI 6 grudnia 2007 r.

„Mikołaje Świata”

Spotykamy się i bawimy od godz.13.30 do 18.00
na placu przy Restauracji „Herbowa”

czytaj więcej...

11.12.2007

X sesji Rady Miejskiej w Golczewie

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że X sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 27 grudnia2007r. (czwartek) o godz. 14 00 w sali USC Urzędu Miejskiego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

07.12.2007

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH
NA TERENIE GMINY GOLCZEWO
w miesiącu grudniu 2007 r.

czytaj więcej...

30.11.2007

Informacja dot. szkolenia z zakresu wypełniania „Wniosków Przedsięwzięć Inwestycyjnych”

W dniu 26 listopada 2007 roku w Urzędzie Miejskim w Golczewie odbyło się szkolenie z zakresu wypełniania „Wniosków Przedsięwzięć Inwestycyjnych” do Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Gminy Golczewo.

Celem szkolenia było przygotowanie pracowników Urzędu Miejskiego, przedstawicieli jednostek organizacyjnych gminy, organizacji pozarządowych oraz firm do składania wniosków dot. przedsięwzięć inwestycyjnych, niezbędnych do realizacji na terenie Gminy Golczewo. Szkolenie przeprowadziła firma Business Mobility International.

czytaj więcej...

30.11.2007

ZAPROSZENIE

 
 

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH UCZNIÓW
ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
W GOLCZEWIE NA SPOTKANIE


DNIA 07 GRUDNIA 2007r.
o godz. 16.00

W MIEJSKO – GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W GOLCZEWIE .


Burmistrz Golczewa
Andrzej Danieluk
 

 

Na spotkaniu uczniowie będą mieli możliwość osobistego porozmawiania z Burmistrzem na tematy dotyczące ich życia szkolnego – o tym, jaką mają wizję szkoły, czego oczekują od nauczycieli i co mogą w zamian oferować.

czytaj więcej...

21.11.2007

VII Turniej Piłki Siatkowej Radnych i Członków Zarządów Powiatów pod Patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

 W dniach 17-18 listopada 2007 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dziwnowie (Powiat Kamieński) odbyły się VII Mistrzostwa Samorządów Powiatowych Województwa Zachodniopomorskiego w piłce siatkowej. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Norbert Obrycki. W turnieju udział wzięło 10 reprezentacji z powiatów: kamieńskiego, goleniowskiego, gryfickiego, pyrzyckiego, świdwińskiego, polickiego, koszalińskiego, białogardzkiego, szczecineckiego i choszczeńskiego.

czytaj więcej...

21.11.2007

Dzień Pracownika Socjalnego

Dzisiaj 21-go listopada jest Dzień Pracownika Socjalnego- z tej okazji wszystkim Paniom pracującym w Ośrodku Pomocy Społecznej Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk, składa serdeczne życzenia zdrowia i sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia