Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

17.01.2008

CAMPING „NAD JEZIOREM” IV W POLSCE!

 Miło nam przekazać informację o niewątpliwym sukcesie naszej gminy z zakresu turystyki, do którego przyczyniła się Pani Celina Gębala – właścicielka Campingu „Nad Jeziorem”.


Co roku przez Polską Federację Campingu i Caravaningu ogłaszany jest ogólnopolski konkurs, pod nazwą „Mister Camping”, odbywa się on w trzech kategoriach:

czytaj więcej...

17.01.2008

Zapraszamy na Golczewskie Forum !

Szanowni Państwo!

Zgodnie z obietnicą uruchamiamy forum, na którym Mieszkańcy gminy Golczewo będą mogli wyrazić swoją opinię o tym, co dzieje się w gminie Golczewo oraz zadawać pytania, na które w miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć.

http://golczewskiesprawy.phorum.pl

Dorota Jędrzejewska-Motyka
stanowisko ds. promocji

czytaj więcej...

11.01.2008

Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert

Burmistrz Golczewa ogłasza otwarty konkurs ofert
na realizację zadania publicznego
z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym i wykluczeniu społecznemu

czytaj więcej...

31.12.2007

Spotkanie Noworoczne 2008

 27 grudnia 2007 roku odbyło się w Restauracji Herbowa w Golczewie Spotkanie Noworoczne 2008.

Golczewo ma długoletnią tradycję, polegającą na organizowaniu Spotkań Noworocznych, na które przez Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej zapraszani są Radni Gminy Golczewo oraz przedstawiciele firm, organizacji i stowarzyszeń, działających na terenie gminy.

czytaj więcej...

24.12.2007

Spotkanie wigilijne

W dniu 15 grudnia br. w Restauracji „Herbowa” w Golczewie odbyło się wigilijne spotkanie zarządu, członków, działaczy, sponsorów Ludowego Klubu Sportowego „Baszta” Golczewo. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Golczewie Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk i Zastępca Burmistrza Waldemar Bartniczuk.

Spotkanie było również podziękowaniem dla zawodników za tegoroczne sukcesy odnoszone na arenie krajowej i międzynarodowej. Prezes LKS „Baszty” Golczewo Grzegorz Dyksy i trener Jacek Kołba wyróżnili kolarzy, którzy w szczególny sposób zasłużyli na uznanie w mijającym kolarskim sezonie.

czytaj więcej...

24.12.2007

Wigilia w OSP

 W piątek 14 grudnia 2007 w Domu Strażaka w Golczewie odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Zarząd Gminny OSP. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Zarządów 6-ciu jednostek OSP Gminy Golczewo oraz zaproszeni goście: Burmistrz Andrzej Danieluk, Wiceburmistrz Waldemar Bartniczuk , Ksiądz Proboszcz Wojciech Musiałek oraz Zastępca Komendanta Powiatowego PSP Daniel Kowaliński i wiceprezesi Zarządu Powiatowego OSP RP Stefan Waszczuk i Andrzej Wróblewski.

czytaj więcej...

24.12.2007

Jasełka

W dniu 18. grudnia 2007 roku w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym TPD w Golczewie odbyły się Jasełka połączone z Wigilią .Wspólnie przy świątecznym stole zasiedli: Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk, Przewodnicząca Caritasu Krystyna Grzeszczyk, Przedstawiciele Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej, Zarząd Miejsko – Gminny TPD, Dyrektorzy szkół, Wychowankowie Ogniska ich rodzice i rodzeństwo. Dla wszystkich gości dzieci przygotowały prezenty – świąteczne stroiki, które były miłym świątecznym akcentem. Wszystkich w świąteczny nastrój wprowadził piękny występ małych aktorów przedstawiający scenę narodzin Chrystusa. Miłym punktem uroczystości był koncert „Kolędy Świata”.czytaj więcej...

11.12.2007

Mikołajki 2007 w Golczewie

  06 grudnia 2007 roku do Golczewa zawitał Św. Mikołaj na saniach – z braku śniegu sanie miały koła. Parada pełna dużych i małych Mikołajów przeszła ulicami Golczewa głośno wiwatując na cześć Św. Mikołaja, który ją prowadził.


 

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia