Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

11.06.2010

Nadszedł czas na rewizytę

  Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dzieci wraz z rodzicami z sołectwa Niemica odwiedziły swoich znajomych z Drzewic i Kłodzina. Tu, pod hasłem „Gdy dziecko się śmieje – cały świat się śmieje”, odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki.
  Prezenty były dla wszystkich świętujących. Aby impreza mogła się odbyć należało się do niej odpowiednio przygotować. Dzieci wraz z rodzicami ozdobiły świetlicę pięknymi malunkami, przedstawiającymi ulubionych bohaterów z bajek.

czytaj więcej...

09.06.2010

Iluminacja świetlna golczewskiej baszty

W miniony, poniedziałek 7 czerwca, na terenie Wzgórza Zamkowego w Golczewie miała miejsce próba generalna włączenia oświetlenia na wieży zamkowej.

czytaj więcej...

02.06.2010

Kolejna perełka Golczewa

Drodzy mieszkańcy Golczewa i okolic, po drugiej stronie jeziora czeka na was nie lada atrakcja. Mamy „nowy”, powiększony o nowe stoły i ławki,  zakątek do odpoczynku. Inicjatorem i fundatorem tego przedsięwzięcia jest Nadleśnictwo Rokita.

czytaj więcej...

02.06.2010

Golczewscy kolarze znów stanęli na podium

Miniony weekend ponownie minął pod hasłem zwycięstw kolarzy „Baszty” Golczewo.

czytaj więcej...

01.06.2010

Place zabaw zrównane z ziemią

W miniony czwartek dzieci mieszkające na ul. Papieża Jana Pawła II doznały małego szoku. Po powrocie ze szkoły odkryły, że nie ma ich ulubionego placu zabaw. Podobne reakcje były na ulicy Zwycięstwa. Tu ta sama sytuacja. Zniknęły zjeżdżalnie i huśtawki. Po piaskownicy została tylko „kupka” kamieni, następnie zasypana czarnoziemem i rozgrabiona.

czytaj więcej...

01.06.2010

Dzień Dziecka

Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim… Wiele radości, oceanu miłości,  uśmiechu każdego dnia, niech na buźkach waszych trwa. Zabawek bez liku, lodów na patyku, słońca ciepłego, i humoru dobrego!...

czytaj więcej...

31.05.2010

Wielki piknik małych przedszkolaków

Święto Mamy, to dzień szczególny w życiu każdego dziecka. W tym roku przedszkolaki uczciły ten dzień na łące z mamą i z ….. tatą.

czytaj więcej...

31.05.2010

Sprzątanie w Sosnowicach

Z inicjatywy mieszkańców Sosnowic – w ramach wiosennych porządków - odbyło się wielkie, sobotnie sprzątanie. Do akcji tej zaproszono burmistrza wraz z kilkoma pracownikami.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia