Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

30.11.2007

ZAPROSZENIE

 
 

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH UCZNIÓW
ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
W GOLCZEWIE NA SPOTKANIE


DNIA 07 GRUDNIA 2007r.
o godz. 16.00

W MIEJSKO – GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W GOLCZEWIE .


Burmistrz Golczewa
Andrzej Danieluk
 

 

Na spotkaniu uczniowie będą mieli możliwość osobistego porozmawiania z Burmistrzem na tematy dotyczące ich życia szkolnego – o tym, jaką mają wizję szkoły, czego oczekują od nauczycieli i co mogą w zamian oferować.

czytaj więcej...

21.11.2007

VII Turniej Piłki Siatkowej Radnych i Członków Zarządów Powiatów pod Patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

 W dniach 17-18 listopada 2007 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dziwnowie (Powiat Kamieński) odbyły się VII Mistrzostwa Samorządów Powiatowych Województwa Zachodniopomorskiego w piłce siatkowej. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Norbert Obrycki. W turnieju udział wzięło 10 reprezentacji z powiatów: kamieńskiego, goleniowskiego, gryfickiego, pyrzyckiego, świdwińskiego, polickiego, koszalińskiego, białogardzkiego, szczecineckiego i choszczeńskiego.

czytaj więcej...

21.11.2007

Dzień Pracownika Socjalnego

Dzisiaj 21-go listopada jest Dzień Pracownika Socjalnego- z tej okazji wszystkim Paniom pracującym w Ośrodku Pomocy Społecznej Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk, składa serdeczne życzenia zdrowia i sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym.

czytaj więcej...

14.11.2007

PROGRAM WSPÓŁPRACY GMINY GOLCZEWO Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI

6.11.br. w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie, na którym przedstawiono program współpracy z organizacjami pozarządowymi. Przedstawiciele stowarzyszeń i klubów, działających na terenie gminy Golczewo m in. Caritas, TPD, kluby sportowe, OSP, SPPG . zapoznali się z projektem "Programu współpracy gm. Golczewo z organizacjami pozarządowymi na 2008 r.).

czytaj więcej...

14.11.2007

Marianowo – Golczewo

Wizyta Burmistrza Andrzeja Danieluka w Marianowie.

Przyjęliśmy zaproszenie artystów Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie oraz księdza Jana Dziducha do odwiedzenia Marianowa oraz obejrzenia wystawy poplenerowej „Marianowo 2007”.Łączą nas wspólne wystawy, plenery, a także problemy dotyczące kultury w środowisku, przy tym pozytywne działania na rzecz wizerunku Gminy.

czytaj więcej...

14.11.2007

IX sesja Rady Miejskiej w Golczewie

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że IX sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 21 listopada 2007r. (środa) o godz. 14 00 w sali USC Urzędu Miejskiego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

12.11.2007

11 Listopada Święto Niepodległości

 11. listopada 1918 r. w Compiegne we Francji zostało podpisane zawieszenie broni, będące kapitulacją Niemiec- był to koniec I wojny światowej. Bałagan w administracji niemieckiej, całkowite rozprężenie w szeregach niemieckiego wojska, przyczyniły się do masowego rozbrajania Niemców na ulicach miasta Warszawy. Ponad 5. tys. Polaków służących w niemieckiej armii założyło biało-czerwone opaski, przechodząc do oddziałów Polskiej Siły Zbrojnej.

Józef Piłsudski, który poprzedniego dnia powrócił z internowania w Magdeburgu, apelował do żołnierzy niemieckich, aby spokojnie opuszczali Polskę. Rada Regencyjna przekazała władzę wojskową Piłsudskiemu...

Tak powróciła „Wolna Polska” ...

czytaj więcej...

06.11.2007

Debata dot. opracowania „Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Golczewo”

30. 10. 2007r. odbyła się debata dot. opracowania „Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Golczewo”
Gości powitał Burmistrz Andrzej Danieluk

Spotkanie poprowadził Tomasz Sikora -Prezes Zarządu Business Mobility International - firmy opracowującej „Strategię Rozwoju Społeczno – Gospodarczego Gminy Golczewo na lata 2007 – 2020”

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia