Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

19.12.2018

Wigilijne spotkanie dla potrzebujących

   Samotne święta są bardzo trudnym okresem dla tych, którzy je przeżywają - w końcu Boże Narodzenie jest najbardziej rodzinne ze wszystkich świąt. Ten przedświąteczny okres to dla większości Polaków czas przygotowań, prezentów, spotkań... Niestety, dla niektórych Boże Narodzenie jest czasem trudnym, smutnym. Tymi osobami są ludzie samotni, starsi i schorowani.

czytaj więcej...

19.12.2018

Zimowe pejzaże w Bibliotece

       Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Golczewie.
       Autorem zimowych pejzaży jest pan Jan Galacki. Prace można oglądać w godzinach pracy biblioteki.

 


                

czytaj więcej...

17.12.2018

czytaj więcej...

13.12.2018

Świąteczna zabawa z Mikołajem i prezentami dla dzieci

   Burmistrz Golczewa wspólnie z miejscowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zorganizowali zabawę choinkową dla dzieci objętych pomocą tut. Ośrodka. Odbyła się ona w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

12.12.2018

KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE AKTUALIZACJI PROGRAMU REWITALIZACJI DLA GMINY GOLCZEWO NA LATA 2017-2023

 

  Materiał konsultacyjny
   Aby zapewnić wystarczające dostosowanie do zmieniającej się sytuacji społeczno-gospodarczej gminy, Burmistrz Golczewa podjął decyzję o aktualizacji Programu wraz z wypracowaniem nowego harmonogramu.
   Rezultatem aktualizacji jest harmonogram zawierający wykaz przedsięwzięć i głównych projektów rewitalizacyjnych dotyczących obszarów zdegradowanych, które będą realizowane w ramach Programu Rewitalizacji. Za przygotowanie aktualizacji Programu Rewitalizacji Gminy Golczewo na lata 2017-2023 odpowiedzialny jest Zespół ds. monitoringu pod kierownictwem Koordynatora ds. rewitalizacji.

czytaj więcej...

11.12.2018

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy

do właścicieli i zarządców budynków

w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2018/2019

Przypominam właścicielom i zarządcom budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych.

czytaj więcej...

11.12.2018

Sportowe sukcesy uczennic z gminnych szkół

   W środę 5 grudnia br. reprezentacje szkół podstawowych z Wysokiej Kamieńskiej oraz Golczewa  wzięły udział w MISTRZOSTWACH Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej dziewcząt.  Zawody zostały rozegrane w hali widowiskowo - sportowej w Międzyzdrojach. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn z naszego powiatu m.in: z Kamienia Pomorskiego, Wolina, Międzyzdrojów i Gostynia.

czytaj więcej...

11.12.2018

Podsumowanie akcji zbiórki pieniędzy i zabawek dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych

„Każdy z nas ma marzenia,
 ale nie każdy ma szanse je zrealizować…”

   Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada,  wolontariusze Fundacji Mam Marzenie co rok organizują zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia