Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

11.04.2019

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

    Drodzy mieszkańcy!
    Gmina Golczewo przymierza się do złożenia wniosku o dofinansowanie do wymiany źródła ciepła i ocieplenia budynków mieszkalnych. Założeniem projektu jest uzyskanie dotacji przez Gminę i rozdysponowanie funduszy dla zainteresowanych mieszkańców, którzy spełnią wymogi formalne (nie będzie obowiązywało kryterium dochodowe).

czytaj więcej...

11.04.2019

Pchli Targ w Golczewie

    6 kwietnia br. w Golczewie z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej odbył się „Pchli Targ”.

czytaj więcej...

11.04.2019

Rusza Program Społecznik

     PROGRAM SPOŁECZNIK na lata 2019-2021 to kontynuacja Programu zrealizowanego w latach 2017-2018 r.  Wnioskodawcy będą mogli się starać o 4 tys. zł na realizację oddolnych inicjatyw oraz o 10 tys. zł na realizację regionalnych inicjatyw obywatelskich.

 

czytaj więcej...

09.04.2019

Golczewo dla Wojtka - pełna mobilizacja!

   W minioną sobotę na placu przy golczewskiej szkole odbył się festyn charytatywny dla małego Wojtka z Golczewa. Dzięki mobilizacji mieszkańców z całego regionu udało się zebrać 26 tys 297 zł i 16 gr!

czytaj więcej...

08.04.2019

Wyniki wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Golczewie

    W wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Golczewie, które odbyły się 7.04.2019 r., wybierano jednego radnego w okręgu wyborczym nr 15.

czytaj więcej...

05.04.2019

KOMUNIKAT

   informuję, że nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie oraz Przedszkola Publicznego „Źródełko” w Golczewie z dniem 8 kwietnia 2019 r. przystępują do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej nauczycieli.
   W związku z tym do odwołania nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. Uczniom, którzy w tych dniach przyjdą do szkoły zostanie zapewniona opieka. Swoją pomoc w tym zakresie zadeklarowało również Ognisko TPD w Golczewie.
   Bez względu na czas trwania akcji protestacyjnej egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty odbędą się zgodnie z harmonogramem. W czasie egzaminów tj. w dniach 10 – 12 oraz 15 – 17 kwietnia 2019 r. do szkoły przychodzą wyłącznie uczniowie piszący egzaminy.
   Pomimo akcji protestacyjnej dowozy i odwozy uczniów odbywać się będą zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.

  

Dyrektor
Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie
Mariusz Michalik

 

czytaj więcej...

05.04.2019

Gminna Rada Pożytku już funkcjonuje

     Na wniosek organizacji pozarządowych powołano Gminną Radę Działalności Pożytku Publicznego w Golczewie. Składa się ona z dwóch przedstawicieli Rady Miejskiej w Golczewie, dwóch przedstawicieli Burmistrza Golczewa oraz pięciu przedstawicieli podmiotów prowadzących działalność na terenie gminy Golczewo.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia