Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

17.10.2017

czytaj więcej...

17.10.2017

Pieski ze schroniska w Sosnowicach w obiektywie

   Ostatnie już spotkanie z cyklu spotkań "Ja i mój pies. Poznajmy się" odbyło się 7 października br. Tego dnia do Komunalnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach przybyli wszyscy zainteresowani chcący zgłębić tajniki wiedzy fotograficznej.

czytaj więcej...

16.10.2017

Głosujemy na Bartka!

   Zachęcamy wszystkich do głosowania na Bartłomieja Musiała, nauczyciela wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej, nominowanego w plebiscycie Głosu Szczecińskiego – „Nauczyciel na Medal”.

czytaj więcej...

16.10.2017

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

     Nauczyciele z naszej gminy 14 października obchodzili swoje święto- Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwanym Dniem Nauczyciela. Tradycyjnie z tej okazji zorganizowano uroczyste apele.

czytaj więcej...

13.10.2017

Moja Niepodległość

Już w najbliższy wtorek ruszamy z warsztatami w ramach projektu "Moja Niepodległość" - zapraszamy wszystkich mieszkańców bez względu na wiek.

czytaj więcej...

12.10.2017

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia