Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

09.06.2017

Ropa naftowa w Gminie Golczewo

   Inwestycja PGNiG w Wysokiej Kamieńskiej znalazła się na ostatniej prostej. W piątek 9 czerwca przedstawiciele Gminy Golczewo, Nadleśnictwa Rokita, firmy wykonującej prace przygotowawcze oraz inwestor PGNiG uczestniczyli w obiorze drogi prowadzącej do miejsca planowanego wydobycia ropy naftowej.

czytaj więcej...

09.06.2017

GRYFOŻABKA

25 maja 2017 r. w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie odbyła się I edycja konkursu pt. GRYFOŻABKA, którego organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej oraz Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie.

 

czytaj więcej...

09.06.2017

Kreatywny szlak do Golczewa. Ruszają otwarte warsztaty artystyczne w Kłębach, Drzewicy i Kłodzinie

Wspólne tworzenie wielkoformatowej ceramicznej makiety trzech wsi, warsztaty dziennikarskie, fotograficzne, plastyczne, teatralne, sesje zdjęciowe, uroczysta wystawa, a przede wszystkim dużo dobrej zabawy - to wszystko wydarzy się tego lata w ramach projektu animacyjnego "Droga do Golczewa - przez warsztaty artystyczne do refleksji nad wspólnotą." Cykl warsztatów rozpocznie się w połowie czerwca i zakończy wydarzeniem finałowym w Golczewie we wrześniu. Przedsięwzięcie dofinansowane przez Ministerstwo  Kultury i Dziedzictwa Narodowego organizuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

09.06.2017

Uczestnicy projektu "Street Art Golczewo" spotkali się z Burmistrzem Golczewa

W czwartek (08.06.2017 r.) grupa młodych osób biorących udział w projekcie „Street Art Golczewo” realizowanego w ramach Programu Równać Szanse 2016 spotkała się w Urzędzie Miejskim w Golczewie z Burmistrzem Golczewa Panem Andrzejem Danielukiem.

Podczas tej wizyty młodzi ludzie opowiedzieli o tym, co robią w ramach udziału w projekcie, a także o tym, co ten projekt im daje. Zaprezentowali obszary swoich działań, czyli m.in. zdjęcia z warsztatów w jakich biorą udział (football freestyle, graffiti i skate). Spotkanie to nie było jednak tylko promocją.

czytaj więcej...

08.06.2017

Konkurs na Inicjatywy Lokalne dla Gminy Golczewo rozstrzygnięty!

Wiemy już kto otrzyma dotację w ramach Konkursu na Inicjatywy Lokalne w Gminie Golczewo!

czytaj więcej...

08.06.2017

"1, 2, 3 - działamy! Czyli warsztaty z happeningu"

W środę 7.06.2017 r. wolontariusze działający przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu wzięli udział w szkoleniu "1, 2, 3 – działamy! Czyli warsztaty z happeningu", który odbył się w GOKiS. Podczas warsztatów młodzież poznała historię tej sztuki oraz dowiedziała się, co to jest happening w praktyce.

czytaj więcej...

07.06.2017

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XXX sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 14 czerwca 2017 r. (środa) o godz. 12:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 12.
 

czytaj więcej...

07.06.2017

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia