Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

13.07.2010

To była piękna wystawa

Trzynaście dni pleneru - Golczewo 2010 – to z pewnością niezapomniany czas w życiu jego uczestników. Już jedenasty raz w historii Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej ze Szczecina Golczewo naznaczyło swoją obecność.

czytaj więcej...

12.07.2010

Nie jest ważny wynik - ważne są chęci

Miniony weekend obfitował w wiele wydarzeń piłkarskich. Sobotnia wygrana Niemców i wielka feta Mistrzów Świata – Hiszpanów, przyciągnęła przed ekrany ogromne rzesze kibiców.

czytaj więcej...

09.07.2010

Była dewastacja - dziś nowe miejsce

Jakiś czas temu informowaliśmy o zniszczonym miejscu parkingowym przy zjeździe do leśniczówki, tuż przy drodze głównej w kierunku na Nowogard. Wandale dokonali wówczas ogromnych zniszczeń. Połamano tablice informacyjne, poprzewracano ogrodzenie i ławki.

czytaj więcej...

09.07.2010

Odnowa biblioteki szkolnej

Wakacje to nie tylko czas wypoczynku i dobrej zabawy, to również moment w życiu szkoły, kiedy można dokonać małych remontów. Tak też się dzieje w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie.

czytaj więcej...

09.07.2010

Koloniści w roli plenerowiczów

Artystyczna kreska i przemyślane maźnięcie pędzla to kolejne doświadczenie w życiu małych kolonistów. Amatorzy sztuki wraz ze studentami Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej ze Szczecina urządzili wspólne warsztaty plastyczne, które poprowadziła Pani dr Wiesława Markiewicz.

czytaj więcej...

09.07.2010

Mammografia

Wszystkie Panie w wieku 50 – 69 lat, a więc osoby, które objęte są Programem Profilaktycznym prowadzonym przez NFZ, mają możliwość zrobienia bezpłatnego badania mammograficznego.

czytaj więcej...

08.07.2010

Zapraszamy na wycieczki

Wszystkie chętne dzieci w wieku od 8 do 12 lat Parafialny Zespół Caritas w Golczewie zaprasza na zorganizowane wycieczki wspólnie z przebywającą w naszym mieście grupą kolonistów.

czytaj więcej...

08.07.2010

Tropem czerwonych czapeczek

Dziś mali koloniści byli gośćmi Nadleśnictwa Rokita. Odbyli pełną wrażeń i niezwykle ciekawą wycieczkę ścieżką dydaktyczną – Lasem Golczewskim.
O niezwykłych miejscach i tajnikach przyrody opowiadał dzieciom wytrawny znawca tematu Rafał Pajestka – Komendant Posterunku Straży Leśnej Nadleśnictwa Rokita.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia