Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

13.06.2017

Przedstawiciel inwestora potwierdza: fermy norek nie będzie!

W poniedziałkowej audycji „Czas Reakcji” na antenie Radia Szczecin jednym z głównych tematów była budowa fermy norek w Samlinie. Wypowiadali się: przedstawiciel inwestora Daniel Żurek, zastępca burmistrza Golczewa Lech Ferdynus oraz prezes stowarzyszenia Eko Gmina Jaromir Marks.

czytaj więcej...

13.06.2017

Imprezy z okazji Dnia Dziecka

Kolejne sołectwa z naszej gminy organizowały dla najmłodszych mieszkańców imprezy z okazji Dnia Dziecka. W sobotę w Gadomiu i Upadły, a w niedziele w Mechowie i Wołowcu dla dzieci przygotowano szereg atrakcji.

czytaj więcej...

13.06.2017

Harcerski zlot w Golczewie

Blisko 300 harcerzy i harcerek Okręgu Północno-Zachodniego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej  14 czerwca rozpocznie zlot w Golczewie. Będą stacjonować w trzech gniazdach – gnieździe zuchów, harcerek i harcerzy.

czytaj więcej...

12.06.2017

Umowa w sprawie modernizacji golczewskiego Orlika podpisana

W poniedziałek 12 czerwca w kamieńskim Starostwie Powiatowym podpisano umowę w sprawie dofinansowania prac modernizacyjnych kompleksu Orlik w Golczewie. W imieniu Gminy Golczewo, umowę z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego Olgierdem Geblewiczem, podpisał Burmistrz Andrzej Danieluk.

czytaj więcej...

12.06.2017

Pierwszy Rajd Rowerowy Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej

W sobotnie przedpołudnie Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej zorganizowało dla mieszkańców naszej gminy Pierwszy Rajd Rowerowy Szlakiem Zabytków Ziemi  Golczewskiej. Ponad czterdziestu uczestników wyruszyło na rowerach z Golczewa w kierunku Gadomia i Baczysławia.

czytaj więcej...

12.06.2017

Najlepszy Uczeń 2016/2017

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie 12 czerwca br. odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień dla najlepszych uczniów 2016/17. W ceremonii wzięli udział: Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk, Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie Aldona Kaczmarek, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej Emilia Dobrowolska oraz wyróżnieni uczniowie wraz z rodzinami.

czytaj więcej...

12.06.2017

Spotkanie w sprawie norek

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w sobotę 10 czerwca stowarzyszenie Eko Gmina Golczewo zorganizowało dla mieszkańców spotkanie informacyjne w sprawie budowy fermy norek na terenie naszej gminy.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia