Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

28.08.2018

czytaj więcej...

27.08.2018

15 - lecie Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej

   W minioną sobotę 25 sierpnia Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Golczewskiej obchodziło 15 – lecie istnienia. Uroczystość miała miejsce w świetlicy ZSP w Golczewie.

czytaj więcej...

27.08.2018

Zmiana stawek opłat za wodę i ścieki

   Zakład Usług Publicznych w Golczewie informuje, że w dniu 24 sierpnia br. została opublikowana na stronie internetowej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie (link poniżej) decyzja zatwierdzająca taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Golczewo na okres trzech lat.

czytaj więcej...

27.08.2018

Konkurs fotograficzny "Polskie kadry"

   Szanowni Państwo,

   Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Szczecinie zaprasza mieszkańców powiatu kamieńskiego do udziału w organizowanym przez KOWR konkursie fotograficznym pn. „Polskie kadry”.

czytaj więcej...

27.08.2018

"Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie zachodniopomorskim" - konkurs

   Drodzy Mieszkańcy!

   Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa! Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl. Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia.

czytaj więcej...

21.08.2018

Zapraszamy członków LGD na zebranie

   Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo w rozwoju" zawiadamia, że w dniu 28 sierpnia br. w Wolinie odbędzie się XXV posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo w rozwoju". Szczegóły w załączeniu.

 

czytaj więcej...

21.08.2018

Barzkowickie Targi Rolne

   Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach przesyła pismo zachęcające do udziału w tegorocznej edycji targów osób zajmujących się sprzedażą bezpośrednią produktów rolnych.

czytaj więcej...

21.08.2018

Dożynki Wojewódzkie 2018 - zapraszamy

   Szanowni Państwo,

   Województwo Zachodniopomorskie, Powiat Drawski i Gmina Drawsko Pomorskie są współorganizatorami wydarzenia „Dożynki Wojewódzkie 2018”, które odbędzie 2 września br., w Drawsku Pomorskim.
   Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Wojewódzkim Święcie Plonów.

 

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia