Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

09.03.2017

"Młodzież zapobiega pożarom" - gminne eliminacje w Golczewie

W dniu dzisiejszym w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

czytaj więcej...

08.03.2017

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

   Kolejne, drugie w tym roku spotkanie klubowe dotyczyło twórczości Doroty Schrammek, która niedawno odwiedziła naszą bibliotekę gdzie przy współpracy Uniwersytetu Trzeciego Wieku  odbyły się warsztaty na temat: „Jak zacząć pisać”.

czytaj więcej...

07.03.2017

Spotkanie w sprawie Grantów Sołeckich

   7 marca w Urzędzie Miejskim w Golczewie odbyło się spotkanie sołtysów z Gmin Golczewo i Świerzno z Wicemarszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego  Jarosławem Rzepą. W spotkaniu uczestniczyli także Zastępca Burmistrza Golczewa Lech Ferdynus oraz Wójt Świerzna Krzysztof Atras. Tematem spotkania był pilotażowy konkurs Grantów Sołeckich.

czytaj więcej...

07.03.2017

Zebranie sprawozdawcze OSP w Golczewie

   4 marca w Domu Strażaka w Golczewie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie.
   Celem zebrania było sprawozdanie z pracy Zarządu OSP oraz podsumowanie ubiegłego roku. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście: Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP Michał Opowicz.

czytaj więcej...

07.03.2017

Dzień Kobiet w Upadły

   W sobotę (4 marca br.) w sołectwie Upadły mieszkanki miejscowości świętowały Dzień Kobiet. Organizatorem spotkania w wiejskiej świetlicy była Rada Sołecka oraz pani Sołtys Elżbieta Maciejewska.

czytaj więcej...

07.03.2017

Wnioski o nadanie tytułu "Zasłużony dla Gminy Golczewo"

   Informujemy, że do dnia 31 marca br. można składać wnioski o nadanie tytułu „Zasłużony dla Gminy Golczewo”. Zgodnie z uchwałą nr XIII/123/08 Rady Miejskiej w Golczewie z dnia 29 kwietnia 2008 r. tytuł ten ma na celu uhonorowanie obywateli i instytucji za zasługi położone dla Gminy Golczewo. Zasady przyznawania wyróżniającego tytuł określa ww. uchwała.

czytaj więcej...

06.03.2017

Uroczystości z okazji zdobycia Golczewa

   W rocznicę zdobycia Golczewa, w dniu 6 marca br. w pobliżu miejscowości Sosnowice odbyły się uroczystości upamiętniające wydarzenia sprzed 72 lat. 5 marca 1945 r. żołnierze Armii Czerwonej i Wojska Polskiego dokonali szturmu na niemieckie oddziały stacjonujące na terenie obecnego powiatu kamieńskiego. W wyniku tych walk zdobyte zostało Golczewo.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia