Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

02.03.2018

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje gminne - rozstrzygnięty

   W Zespole Szkół Publicznych w Golczewie w dniu 2 marca br. odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
   Eliminacje te poprzedzone były eliminacjami środowiskowymi, w których wzięło udział (łącznie w dwóch grupach wiekowych) 82 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej i Golczewie oraz Gimnazjum w Golczewie.

czytaj więcej...

28.02.2018

Strażackie zebranie w Kłębach

  W niedzielę 25 lutego br. strażacy-ochotnicy z Kłębów spotkali się na zebraniu sprawozdawczym by podsumować ubiegłoroczną działalność jednostki.
  Podsumowano pracę zarządu, zeszłoroczne wydatki oraz planowano działalność w bieżącym  roku.

czytaj więcej...

26.02.2018

Z życzeniami u Dostojnych Jubilatów

    Już od trzech lat Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk pielęgnuje tradycję wizytowania najstarszych mieszkańców naszej gminy.
   Tym razem okazją do odwiedzin były jubileusze: 94-tych urodzin pani Anny Nabiałek oraz 92-ich urodzin pani Heleny Sienickiej.

czytaj więcej...

26.02.2018

Vocatus Golczewo sprawcą niespodzianki

    Uczestniczący w Kamieńskiej Amatorskiej Lidze Futsalu piłkarze Vocatusa Golczewo sprawili sporą niespodziankę.  W piątkowym ćwierćfinale pokonali 3-4 najlepszą drużynę rozgrywek po fazie zasadniczej: Repro Service Pol.

czytaj więcej...

21.02.2018

Komisarz Wyborczy wygasił mandat radnego

   Postanowieniem z dnia 15 lutego br. (Dz. U. z 2018 r. poz. 861) Komisarz Wyborczy w Szczecinie wygasił, na pisemny wniosek zainteresowanego, mandat radnego Marcina Stępnia.   

czytaj więcej...

20.02.2018

Spotkanie Burmistrza z mieszkańcami Mechowa

    Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk w piątek 16 lutego spotkał się z mieszkańcami Mechowa.
    Na spotkaniu mieszkańcy przekazali Burmistrzowi Golczewa swoje najważniejsze potrzeby. Na pierwszy plan wysunął się temat budowy świetlicy wiejskiej.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia