Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

11.01.2019

Orszak Trzech Króli w Golczewie

       W Święto Trzech Króli już po raz drugi w Parafii św. Andrzeja Boboli w Golczewie wyruszył Orszak Trzech Króli. W tym roku odbył się on pod hasłem „Odnowi Oblicze Ziemi”.

czytaj więcej...

10.01.2019

Sportowe sukcesy piłkarek ręcznych z naszej gminy

   W środę 9 stycznia br. reprezentacje szkół podstawowych z Wysokiej Kamieńskiej oraz Golczewa  wzięły udział w MISTRZOSTWACH Powiatu Kamieńskiego w Piłce Ręcznej dziewcząt.

czytaj więcej...

10.01.2019

"Tajemnica obrazu a natura morza" Seniorów UTW w Gryfickim Domu Kultury, Muzeum i Galerii "Brama"

   To jest kolejny przystanek dla wystawy wędrującej UTW z Województwa Zachodniopomorskiego i  Wielkopolskiego  z  IV Letniej Szkoły Seniora z Dziwnówka  ( 26.08.- 02.09. 2018).

czytaj więcej...

10.01.2019

Wyniki głosowania nad propozycjami do budżetu obywatelskiego

   Szanowni Mieszkańcy,

   zakończyliśmy głosowanie mieszkańców naszej gminy nad propozycjami projektów do budżetu obywatelskiego Gminy Golczewo na rok 2019.
   W tym roku zostało zgłoszonych 10 projektów, które według mieszkańców powinny być realizowane w ramach ww. budżetu. W wyniku weryfikacji i oceny Zespołu Oceniającego do dalszej konsultacji z mieszkańcami zostało wybranych 5 projektów.

czytaj więcej...

09.01.2019

Koncert Noworoczny

   W piątek 4 stycznia br. każdy mieszkaniec naszej gminy mógł doświadczyć niesamowitych przeżyć kulturalnych podczas Koncertu Noworocznego.

czytaj więcej...

07.01.2019

czytaj więcej...

31.12.2018

Nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych

   Informuję, że w Urzędzie Miejskim w Golczewie, u sołtysów sołectw Gminy Golczewo jak również na stronie internetowej  www.golczewo.pl, dostępny jest nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych, który obowiązuje od stycznia do lutego 2019 r.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia