Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

07.05.2019

Zaproszenie do udziału w konkursie

    Gmina Drawno wraz z Drawieńskim Ośrodkiem Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców województwa Zachodniopomorskiego do uczestnictwa w wojewódzkim konkursie plastycznym i literackim zgodnie z załączonymi regulaminami. Konkursy są realizowane w ramach projektu pn.: "Ekocuda w Drawnie" dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

czytaj więcej...

06.05.2019

UTW w Golczewie z kolejnym dofinansowaniem

Stowarzyszenie UTW w Golczewie w dniu 25.04.2019 podpisało umowę  w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie  na  realizację zadania publicznego pt. „Uniwersytecki Klub Seniora w Kawiarence atrakcji”, zadanie  współfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego na kwotę 45 680 z  dotacji 38 000,  środki  własne 7180, wkład osobowy 500 zł.

czytaj więcej...

29.04.2019

Spotkanie z przedstawicielami firmy SERNEKE

  W kwietniu w Urzędzie Miejskim w Golczewie, odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy SERNEKE oraz radnymi i zainteresowanymi osobami. Przedstawiciel firmy, poinformował na jakim etapie znajduje się inwestor w zakresie niezbędnym do rozpoczęcia budowy. Aktualnie uzupełniana jest karta informacyjna przedsięwzięcia z uwagi na pytania RDOŚ Szczecin. W chwili uzyskania decyzji środowiskowej inwestor złoży wniosek o wydanie pozwolenia na budowę gdyż projekt budowlany jest już na ukończeniu. W ramach I Etapu, o który ubiega się Inwestor planuje się budowę: hali produkcji betonu, magazynu, budynku biurowego oraz hali produkcyjnej części metalowych. Inwestor zapewnił, że obiekt będzie gotowy w 12 m-cy od uzyskania pozwolenia na budowę.

czytaj więcej...

26.04.2019

228. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

   3 maja obchodzimy Święto Konstytucji, które zostało wprowadzone na pamiątkę uchwalenia przez Sejm Wielki Konstytucji 3 Maja w 1791 r.

czytaj więcej...

26.04.2019

Informacja dla rodziców

   W związku z zawieszeniem akcji protestacyjnej nauczycieli od poniedziałku 29 kwietnia 2019 r. zajęcia w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie będą odbywały się według planu.

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie

czytaj więcej...

25.04.2019

Pamiętajmy o biało-czerwonych barwach - wywieśmy flagi

   2. maja obchodzimy jedno z ważniejszych polskich świąt państwowych – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

czytaj więcej...

23.04.2019

Sukcesy sportowców z Wysokiej Kamieńskiej

   16 kwietnia zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „AKTYWNI” Wysoka Kamieńska rozpoczęli zmagania w sesji wiosennej V Edycji cyklu „Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych”.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia