Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

24.10.2018

    Drodzy Mieszkańcy Gminy Golczewo,

     serdecznie dziękuję za okazane zaufanie i bardzo liczne poparcie w pierwszej turze wyborów samorządowych. Każdy z tych głosów stanowi dla mnie bodziec do dalszej bardziej efektywnej pracy. Dziękuję za każde słowa wsparcia i wiarę w nasz wspólny sukces, jakim jest Nasza Mała Ojczyzna. Będę się starał, aby swoim działaniem zasłużyć również na zaufanie osób, które nie oddały na mnie głosu w pierwszej turze wyborów. Gorąco zachęcam do udziału w wyborach 4 listopada.

czytaj więcej...

22.10.2018

Wyniki wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Po wybraniu poniższego linku istnieje możliwość dostępu

czytaj więcej...

22.10.2018

Zaprojektuj swój plakat na 100 lat Niepodległości!

Zapraszamy na otwarte rodzinne warsztaty projektowania plakatów, w których skupimy się na temacie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

 

czytaj więcej...

19.10.2018

Drodzy Mieszkańcy!

    Zakończyliśmy nabór propozycji projektów do zrealizowania w ramach budżetu obywatelskiego Gminy Golczewo na rok 2019.
    W tym roku wpłynęło 10 propozycji, które w dalszym etapie zostaną poddane ocenie formalnej i merytorycznej przez Zespół Oceniający.

czytaj więcej...

19.10.2018

UDAŁO SIĘ!

    Od kilku lat nasza szkoła bierze udział w programie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Biorą w nim udział wszyscy uczniowie klas 1-4 szkoły podstawowej.  Uczą się udzielania pierwszej pomocy z zachowaniem właściwej kolejności działań. Opiekę nad akcją w naszej szkole sprawują Elżbieta Kulesza i Urszula Szukalska.

czytaj więcej...

19.10.2018

Dzień Seniora w naszej gminie

   Październik to miesiąc, w którym obchodzimy Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji w gminie Golczewo zostały zorganizowane spotkania z naszymi seniorami.

czytaj więcej...

18.10.2018

Uroczysta sesja na koniec kadencji

   Kadencja samorządowa 2014-2018 dobiega końca. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Golczewie w dniu 17 października br. podziękowano wszystkim radnym za ostatnie cztery lata pracy na rzecz Gminy Golczewo.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia