Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

09.07.2018

Program Golczewskiego Triathlonu (lista startowa)

   Wszystkich zawodników biorących udział w 8. edycji Golczewskiego Triathlonu prosimy o zapoznanie się z poniższym informacjami dotyczącymi organizacji naszej imprezy:

czytaj więcej...

02.07.2018

Wszystkie oddziały klas 0 Przedszkola Publicznego im. Źródełko w Golczewie w roku szkolnym 2018/2019 w tym samym budynku. Postulat rodziców dzieci z tych klas

W dniu 29 czerwca br. odbyło się spotkanie z rodzicami wychowanków przyszłych oddziałów przedszkolnych w Przedszkolu Publicznym im. „Źródełko” w Golczewie z inicjatywy organu prowadzącego.

czytaj więcej...

18.07.2018

Utrudnienia w ruchu drogowym

   Niniejszym informujemy, że w związku z organizacją VIII Golczewskiego Triathlonu nastąpią w dniu 28 lipca br. utrudnienia w ruchu drogowym.

czytaj więcej...

17.07.2018

Jesteś lokalnym artystą - zgłoś swoją biografię do folderu

       Na prośbę Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorski zwracamy się z prośbą o przesłanie informacji o lokalnych twórcach artystycznych (biografia, twórczość, wystawy, plenery, zdjęcia itp.).

czytaj więcej...

16.07.2018

Zapraszamy do tworzenia gminnego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

   W związku z rozpoczęciem prac na tworzeniem „Programu współpracy Gminy Golczewo z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019”, zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania propozycji, kierunków oraz priorytetów i obszarów działań do „Programu” na adres Gminy Golczewo lub drogą mailową na adres: d.opila-skubisz@golczewo.pl.

czytaj więcej...

13.07.2018

Już wkrótce nowy parking w Golczewie

   Przy Urzędzie Miejskim w Golczewie ruszyła przebudowa parkingu. Już za kilkanaście tygodni, mieszkańcy i interesanci zaparkują swoje auta na nowoczesnym parkingu, na którym znajdzie się specjalne miejsce dla osób niepełnosprawnych.

czytaj więcej...

11.07.2018

OBJAZDOWA AKADEMIA KULTURY w Gminie Golczewo startuje już w ten weekend!

Już od lipca Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie rozpoczyna realizację projektu kulturalnego dedykowanego mieszkańcom wsi w Gminie Golczewo.

czytaj więcej...

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 404   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia