Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

26.01.2017

Zostaw 1% podatku w naszym województwie

   Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego rozpoczął kolejną akcję promującą przekazywanie 1% podatku na rzecz OPP działających na terenie i na rzecz Pomorza Zachodniego.

czytaj więcej...

25.01.2017

czytaj więcej...

24.01.2017

Bądź bezpieczny i widoczny!!!

    Policjanci z naszego terenu przeprowadzają w ostatnim czasie szerokie akcje związane z bezpieczeństwem.

czytaj więcej...

23.01.2017

Kolejne NIE dla norek

    Ponad sto osób demonstrowało w sobotnie popołudnie przeciwko fermie norek w Gminie Golczewo. Najpierw był przemarsz w centrum miasta z flagami i transparentami, później spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu.

czytaj więcej...

23.01.2017

Obradowała "Płoteczka"

    Nie było niespodzianek na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym Gminnego Koła Wędkarskiego „Płoteczka” w Golczewie. Na kolejną kadencję Prezesem Zarządu wybrany został Stanisław Marzec. Do zarządu weszli również Jarosław Liber, Waldemar Pakuła, Marcin Łuczka i Jacek Szulc.

czytaj więcej...

23.01.2017

Szkoła Podstawowa w Golczewie zdobyła kolejne laury

   Jedna Ewangelia o Bożym Narodzeniu może być w tak różny sposób ukazana w zależności od pomysłu twórcy. Tegoroczne Misterium „ Ach ,co za noc” o narodzinach Jezusa przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Golczewie, zostało osadzone w klimacie niezwykłej nocy, orientalnej muzyce oraz tańcu.

czytaj więcej...

20.01.2017

Babcie i Dziadkowie w golczewskim przedszkolu

   W golczewskim przedszkolu najmłodsza grupa dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowała dla swoich dziadków krótkie artystyczne przedstawienie.

czytaj więcej...

20.01.2017

Uczniowie naszych szkół nagrodzeni w kamieńskim Przeglądzie Misteriów Bożonarodzeniowych

     W dniu 18 stycznia br. w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim odbyła się gala podsumowująca VII Przegląd Misteriów Bożonarodzeniowych Kamień Pomorski 2017.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia