Zachodniopomorska Karta Rodziny i Karta Dużej Rodziny w OPS w Golczewie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

08.12.2016

czytaj więcej...

07.12.2016

ZAPRASZAMY NA RODZINNE WARSZTATY TWORZENIA DEKORACJI BOŻONARODZENIOWYCH W GOKIS

Zapraszamy na rodzinne warsztaty tworzenia dekoracji Bożonarodzeniowych.

czytaj więcej...

07.12.2016

Program szkoleń LGD

   W załączeniu zamieszczamy program szkoleń organizowanych przez Lokalną Grupę Działania w dniu 12 grudnia br. w Golczewie (Klub Seniora przy ul. Szkolnej 2):

czytaj więcej...

07.12.2016

Mikołajkowy koncert

    Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie otrzymali na Mikołajki niezwykły upominek od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej.

czytaj więcej...

06.12.2016

Pomoc radnego w remoncie drogi

      W oczekiwaniu na poważniejszą modernizację ulicy 9 Maja w Golczewie Radny Powiatowy Bogusław Hilarski dokonał remontu najbardziej uciążliwych miejsc w obrębie przedmiotowej drogi.

czytaj więcej...

06.12.2016

Mikołajkowe niespodzianki dla najmłodszych

   6 grudnia to wyjątkowy dzień, a najbardziej radosny dla dzieci. Każdy maluch od rana pospiesznie zagląda pod poduszkę w poszukiwaniu prezentów od Mikołaja.

czytaj więcej...

06.12.2016

Dziecięcy kącik z fantazją

     Zmiany, zmiany i to dla dobra najmłodszych mieszkańców. W budynku, gdzie mieści się m. in. Ośrodek Pomocy Społecznej w Golczewie zadbano o „przyjazny kącik” dla dzieci.

czytaj więcej...

06.12.2016

Pasowanie na przedszkolaka

    W golczewskim przedszkolu w dniu 5 grudnia br. odbyła się bardzo ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia