Zachodniopomorska Karta Rodziny i Karta Dużej Rodziny w OPS w Golczewie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

16.02.2017

O ś w i a d c z e n i e

Oświadczam, że w całości podtrzymują swoją decyzję z marca 2014 roku i jestem przekonany, że miałem rację, kiedy to zwolniłem z pracy Jadwigę Adamowicz.
    Tym niemniej, wypełniając wyrok sądu cytuję:
„Ja Andrzej Danieluk oświadczam, że
nieprawdziwe są i naruszają dobre imię Jadwigi Adamowicz przekazane na moje polecenie...

czytaj więcej...

15.02.2017

O ś w i a d c z e n i e

Szanowni Państwo,
dzisiaj – w odróżnieniu od tego co zwykle – nie będzie o Gminie i jej sprawach. Będzie trochę spraw prywatnych.
    Jak pamiętacie w marcu 2014 roku rozwiązałem umowę o pracę w urzędzie  z Jadwigę Adamowicz, o czym Państwa niezwłocznie poinformowałem.

czytaj więcej...

10.02.2017

Ruch Obrony Polskiej Samorządności

W siedzibie Polskiego Stronnictwa Ludowego w Szczecinie odbyło się spotkanie kilkudziesięciu wójtów, burmistrzów i starostów województwa zachodniopomorskiego. Samorządowcy rozmawiali na temat ograniczania samorządności w Polsce przez Rząd RP.

czytaj więcej...

10.02.2017

Spotkanie informacyjne

Dopłaty do wymiany systemów grzewczych.

Burmistrz Golczewa zaprasza przedsiębiorców i mieszkańców gminy Golczewo na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na wymianę systemów grzewczych.

czytaj więcej...

10.02.2017

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, że XXVII sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 17 lutego 2017 r. (piątek) o godz. 14:30 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

09.02.2017

Zebrania strażackie

   Od lutego do marca br. mają miejsce walne zebrania sprawozdawcze jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu naszej gminy.

czytaj więcej...

08.02.2017

Bezrobocie- statystyki a rzeczywistość

   Po raz kolejny informujemy o danych na temat bezrobocia w naszym regionie. Najnowsze badania stopy bezrobocia w Gminie Golczewo wskazują na utrzymywanie się tendencji wskaźnika osób bezrobotnych poniżej 10% (co trwa nieprzerwanie od kwietnia 2014).

czytaj więcej...

08.02.2017

Nauczycielski awans w Wysokiej Kamieńskiej

   30 stycznia br. w Wysokiej Kamieńskiej miało miejsce uroczyste wręczenie przez Burmistrza Golczewa Aktu Nadania Stopnia Awansu Zawodowego Nauczyciela Agnieszce Małgorzacie Jasik, nadający jej tytuł nauczyciela mianowanego.

czytaj więcej...

« poprzednie 1  [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 338   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia