Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

03.02.2017

Budowa fermy norek w Samlinie zastopowana!

   We wczorajszej dyskusji (2 lutego br.) – w Radio Szczecin – poświęconej hodowli norek udział wziął m.in. Burmistrz Golczewa.  Poinformował słuchaczy, że liczy na wydanie negatywnej decyzji środowiskowej przez Burmistrza Kamienia Pomorskiego a także zapewnił, że podejmie wszelkie dozwolone prawem kroki, aby powstrzymać tę inwestycje

czytaj więcej...

02.02.2017

Projekt "Street Art Golczewo" na starcie!

Przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie ruszył właśnie projekt „Street Art Golczewo” realizowany w ramach Programu Równać Szanse 2016.  Celem Programu jest wyrównywanie szans młodych ludzi z małych miejscowości na dobry start w dorosłe życie.

czytaj więcej...

01.02.2017

Informacja o odbiorze PIT-11 dla osób bezrobotnych

   Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim informuje o możliwości odbioru PIT-11 za rok 2016.

czytaj więcej...

31.01.2017

Temat budowy fermy norek powraca

   W dniu 25 stycznia Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Szczecinie wydał pozytywne postanowienie dotyczące środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia pn. „Budowa fermy norek o obsadzie 750 DJP na terenie działek nr 98 i 102/1 w obrębie ewidencyjnym Samlino”.

czytaj więcej...

30.01.2017

Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

   Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XV edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

czytaj więcej...

30.01.2017

Czytamy i wypożyczamy więcej książek

     Według danych z działalności Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Golczewie za 2016 r. ilość osób korzystających systematycznie z biblioteki wzrosła w stosunku do poprzednich lat.

czytaj więcej...

27.01.2017

Sprawa budowy fermy norek zdominowała Czwartkowe Spotkanie

   26 stycznia br. w Urzędzie Miejskim w Golczewie miało miejsce kolejne Czwartkowe Spotkanie Informacyjne z mieszkańcami gminy, organizowane przez Burmistrza Golczewa. Tematem spotkania było omówienie spraw bieżących oraz temat budowy fermy zwierząt futerkowych w Samlinie.

czytaj więcej...

26.01.2017

Utalentowana Karolina z Benic dostała nową altówkę!

W sobotę 07.01.2017 r. w Domu Kultury Słowianin w Szczecinie odbył się koncert upamiętniający Henryka Talaśkę -  jednego z najbardziej rozpoznawalnych koncertowych bywalców ze Szczecina, który zmarł w święta Bożego Narodzenia 2012 r.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia