Zachodniopomorska Karta Rodziny i Karta Dużej Rodziny w OPS w Golczewie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

20.12.2016

Koncert Świąteczny w GOKiS

W minioną niedzielę uczniowie Zespołu Szkół Publicznych zaprosili wszystkich mieszkańców na świąteczny koncert do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

19.12.2016

30 lat minęło...

    Jubileusze powstania każdej organizacji pozarządowej są okazją do podsumowań dokonanych osiągnięć, a przede wszystkim do spotkań pokoleń. I taką oprawę miała uroczystość 30-lecia Ludowego Klubu Sportowego „Baszta” Golczewo, która odbyła się dnia 17 grudnia w restauracji „Herbowa” w Golczewie.

czytaj więcej...

19.12.2016

Świąteczna zabawa z prezentami dla dzieci

   W dniu 16 grudnia br. miejscowy Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z Burmistrzem Golczewa zorganizował zabawę choinkową. Odbyła się ona w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie.

czytaj więcej...

19.12.2016

czytaj więcej...

19.12.2016

Informacja dotycząca pobierania świadczeń rodzinnych, świadczenia wychowawczego 500+, świadczeń z funduszu alimentacyjnego

   Ośrodek Pomocy Społecznej w Golczewie przypomina, że w przypadku zmian mających wpływ na prawo do świadczenia wychowawczego, świadczeń rodzinnych  i świadczeń z funduszu alimentacyjnego w szczególności zaistnienia okoliczności wymienionych w oświadczeniu, uzyskania dochodu lub wystąpienia innych okoliczności mających wpływ na prawo do świadczeń, osoba pobierająca świadczenia jest obowiązana niezwłocznie powiadomić o tych zmianach tutejszy Ośrodek.

czytaj więcej...

16.12.2016

Nabory wniosków o przyznanie pomocy w Lokalnej Grupie Działania "Partnerstwo w rozwoju"

 

  Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo w rozwoju” zaprasza do składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w następujących zakresach:

czytaj więcej...

16.12.2016

Legenda o św. Mikołaju

   14 grudnia w golczewskim przedszkolu gościliśmy artystów z zespołu AMUZADO, którzy przygotowali dla nas spektakl teatralny pt. „Legenda o Świętym Biskupie Mikołaju".

czytaj więcej...

14.12.2016

Z A W I A D O M I E N I E

   Zawiadamiam, że XXV sesja Rady Miejskiej w Golczewie odbędzie się w dniu 29 grudnia 2016 r. (czwartek) o godz. 14:00 w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia