Zachodniopomorska Karta Rodziny i Karta Dużej Rodziny w OPS w Golczewie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

02.01.2017

Ptasia Grypa

   W załączeniu przekazujemy Państwu informację związaną z wejściem w życie nowego rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie  zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków.

czytaj więcej...

30.12.2016

Pokaz sztucznych ogni w Golczewie

    Zapraszamy mieszkańców i gości przebywających w naszej gminie na sylwestrowy pokaz sztucznych ogni.

czytaj więcej...

29.12.2016

Mamy noworoczny prezent!

   Dobiegł końca proces rozszerzenia kostrzyńsko - słubickiej specjalnej strefy ekonomicznej (KSSE) o m.in. grunty położone w Golczewie.

czytaj więcej...

23.12.2016

czytaj więcej...

22.12.2016

Świąteczna akcja Wolontariuszy "Paczki dla seniorów"

Wolontariusze działający przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu nie są obojętni na losy innych. W tym przedświątecznym okresie postanowili przygotować niespodziankę starszym, chorym i samotnym osobom z naszej gminy.

czytaj więcej...

22.12.2016

Naprawy gminnych dróg

    Gmina Golczewo jeszcze przed końcem roku dokonała naprawy gminnych dróg ulicy Świerkowej i Sosnowej w Wysokiej Kamieńskiej oraz ulicy Słonecznej w Golczewie.

czytaj więcej...

21.12.2016

czytaj więcej...

20.12.2016

Zmiany w ZSP w Golczewie

    Pismem z 30 listopada br. Zachodniopomorski Kurator Oświaty w Szczecinie zaakceptował Program i harmonogram poprawy efektywności kształcenia dla Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego w Golczewie. Jego opracowanie wynikało z konieczności stosowania ustawy o systemie oświaty i polecenia ww. organu nadzoru pedagogicznego, w przypadku stwierdzenia niedostatecznych efektów kształcenia w ww. Szkole.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia