Zachodniopomorska Karta Rodziny i Karta Dużej Rodziny w OPS w Golczewie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

23.01.2017

Kolejne NIE dla norek

    Ponad sto osób demonstrowało w sobotnie popołudnie przeciwko fermie norek w Gminie Golczewo. Najpierw był przemarsz w centrum miasta z flagami i transparentami, później spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu.

czytaj więcej...

23.01.2017

Obradowała "Płoteczka"

    Nie było niespodzianek na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym Gminnego Koła Wędkarskiego „Płoteczka” w Golczewie. Na kolejną kadencję Prezesem Zarządu wybrany został Stanisław Marzec. Do zarządu weszli również Jarosław Liber, Waldemar Pakuła, Marcin Łuczka i Jacek Szulc.

czytaj więcej...

23.01.2017

Szkoła Podstawowa w Golczewie zdobyła kolejne laury

   Jedna Ewangelia o Bożym Narodzeniu może być w tak różny sposób ukazana w zależności od pomysłu twórcy. Tegoroczne Misterium „ Ach ,co za noc” o narodzinach Jezusa przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Golczewie, zostało osadzone w klimacie niezwykłej nocy, orientalnej muzyce oraz tańcu.

czytaj więcej...

20.01.2017

Babcie i Dziadkowie w golczewskim przedszkolu

   W golczewskim przedszkolu najmłodsza grupa dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowała dla swoich dziadków krótkie artystyczne przedstawienie.

czytaj więcej...

20.01.2017

Uczniowie naszych szkół nagrodzeni w kamieńskim Przeglądzie Misteriów Bożonarodzeniowych

     W dniu 18 stycznia br. w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim odbyła się gala podsumowująca VII Przegląd Misteriów Bożonarodzeniowych Kamień Pomorski 2017.

czytaj więcej...

19.01.2017

Olimpiada Wiedzy o Przedsiębiorczości

   Wzorem lat poprzednich zapraszamy do udziału w Olimpiadzie Wiedzy o Przedsiębiorczości pod szyldem Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach.

czytaj więcej...

17.01.2017

Zmiany dotyczące usunięcia drzew

   W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zmianie ustawy o ochronie przyrody i ustawy o lasach (Dz. U. z 2016 r. poz. 2249) niniejszym informuję, że od 1 stycznia 2017 r. nie jest wymagane uzyskanie zezwolenia właściwego organu na usunięcie:

czytaj więcej...

17.01.2017

Przedszkolaki w roli małych aktorów

    17 stycznia w golczewskim przedszkolu grupa 5-latków z wychowawcą p. Renatą Szymańską przygotowała dla swoich 6-letnich kolegów ze szkoły przedstawienie pn. „Zmartwienie Śnieżynek”.

czytaj więcej...

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia